Yeni Andrid RAT Spy Note 4.0 [Artık Bağlantı Sorununa Son] /20071999

Sabite Alınmalı mı ?

• Evet

Oy: 234 81.0%
  • Hayır

Oy: 55 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    289
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ermantos12345625

Yeni üye
22 Haz 2013
16
0

üçüde aynı binbaşım

bu arada ipmi sabitledim port açıyorum open port chechte açık olmadığını gösteriyor
airtieste etkin yapıyorum yinede açılmıyor problem nedir ne yapmalıyım binbaşım

Son düzenleme:

ermantos12345625

Yeni üye
22 Haz 2013
16
0
Tüm sorunlarımı çözdüğünüz için teşekkür ederim binbaşım arkadaşlar test ettim onayladım tek sıkıntı android 4.1 de apkyi açtığı zaman kurban bağlantı bi 5 dakika falan sabit kalıyor sonra yok oluyor onun dışında tüm android sürümlerinde(6.0 hariç) çalışıyor

dxstmyk

Yeni üye
2 Nis 2016
12
0
ekrana küçük dikdörtgen kutu içinde spynote yazılı bir şey geliyor fakat açılmıyor program yönetici olarak çalıştırıyorum

R3deyes

Yeni üye
8 Eyl 2016
34
0
Apk oluşmuyorsa ayarlarına bi bak bind yapıyorsan apk desteklemiyor olabilir bazı apklar binde izin vermiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.