Yeni Başlayanlar İçin Özel Döküman

Komutan325

Katılımcı Üye
30 Ağu 2009
359
0
Açık Denizler
Hackerlik sadece bir programla yapılmaz.

Sadece programdan destek alınabilir işi kolaylaştırmaya yarar.

Hackerlik kopyala yapıştırla olmaz :)

Artık shell lerde zor giriyor.Neredeyse hiç.

Önce kendine şunu sor.Neden hacker olmak için uğraşıyorum? Reklam mı? Çok mu Havalı? Para mı?(Ki zor :D ) Egonu Tatmin Etmek İçinmi ? yoksa Yanlışları Düzeltmek İçinmi?

Buradaki yeni üyelerin bir kısmı belki daha fazlası bu ilk 4 seçenekten birini seçiyordur bence :) ama son seçenek Gerçek Hackerlerin seçeneğidir.Hiç birşey bilmese bile Hackerdir.En azından iyi birşeyler yapmak istiyor.

Arkadaşlar ne kadar buraya üye olmak serbest olsada biz bir takımız.Bir takımda Herkez site hackleyecek diye birşey yok.Çünkü bu işler zamanla olur.

Ama Üstlerine yardım edebilirsin.

Bu işi ciddiye alanlar elbet birgün İyice ustalaşıp artık Site hackleyen bir hacker olacaktır.
Ama bu bilgilerinizi iyiye kullanmalısınız.

Herkezden tek ricam. Kendi nefsinize hakim olun.Hırslara kapılmayın.

Teşekkürler.

mertcan143

Yeni üye
18 Eki 2010
14
0
Isviçre/Cenevre
öncelikle döküman gayet açik ve anlasilir bir dilde yazilmis, ama bazi kullandigin terimleri anlamakta zorlaniyorum örnek:rfi ; sql ; asp. Nerden baslayabilirim temelini ögrenmek için ? Simdiden tesekkür ederim iyi forumlar..

iskender6321

Katılımcı Üye
18 Haz 2010
302
0
yeni acıklar bulmak lazım formlardakı bazı seyler eskidi işe yaramıyor yenileri koysak iyi olurya hergun yeni bişey cıkıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.