Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Başlangıç Düzey Hack Arşivi //ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OrtaAs

Yeni üye
25 Eki 2015
1
0
Arşiv Dosyaları

Merhaba Arkadaşlar ;
Bu Konumda Evilseed Arkadaşımın İsteği Üzerine Özel Arşivimden THT'dan Topladığım Hack Arşivimi Paylaşacağım.

Arşivde Bulunanlar ;
-Başlangıç Ve Orta Düzey Hack Anlatımları (Videolu)
-Gerekli Hack Programları (Web Hack Seti , Gizlilik Pakedi Vb.)
-THT Cmd Programı
-Ve Daha Birçok Şey...

Not : Arşivde Birçok Eksik Olacaktır.Eksikleri Bana Bildirirseniz En Kısa Sürede Güncellemeye Çalışacağım.Konunun Sürekli Güncel Kalması İçin Yorum Yapmayı Unutmayın...

Not : Arkadaşlar Bu Hack Arşivimin Yarısıdır Hepsini Upload Etmek Zor Olacağı İçin Yarısını Upload Ettim.Gerisini Daha Sonra Upload Edeceğim...

Hack Anlatım Kısmı
G5PWvV.jpg

Script Kısmı
zYaOm9.jpg

Program Kısmı
68rpZ3.jpg

WEg8VN.jpg

Dosya Boyutu : 520 Mb
Tarama : Norton - Avg / HackTools

o92VYX.png

Mega'dan İndir
Paylaşım için çok teşekkürler :) indiriyorum şu anda.

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
//KonuGüncellendi

Virus Total Ekledim.Virus Bulmuş Ama HackTool Sonuçta.İndirip İndirmemek Size Kalmış...

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Duyuru
Yeni Başlayanlar Ve Orta Seviyedekiler İçin Başlangıç Hack Seti V2 Hazırlıklar Tamamlanıyor Çok Yakında Sizlerle Olacak...

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Düzeltme ; Beyler Upload Edmede Sorun Çıktı O Yüzden V2 Biraz Gecikeblir...

Son düzenleme:

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
kardeşim virüs totalde çoğu yakalamış

Kardesim 2012den bu gune bu ailenin bir parcasiyim.Beni bilen biliyor , ayrica bunlarin arasinda hacktool , keylogger , botnet vb. Seyler var normaldir.İndirmek size kalmis diye yazmistim zaten.Programlarin Hepsini kendimde kullaniyorum zaten sorun yok...

emresener

Yeni üye
20 Eyl 2015
37
0
Kardeşim eline sağlık çok güzel fakat bir şey sormak istiyorum, konu başlığında hedef kitleyi orta ve amatör olarak almışsın bu dosyayı indirmediğim için bilmiyorum ama bunların nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler de mevcut mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.