yeni bir açık hadi saldırın kesin vebhack

aksaray68

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
555
15
monitörün karşısı....
hackedqs1.jpg
/Not: aramakodu : intitle:"Index of" fckeditor.html

google sonucu:[SIZE=-1]intitle:"Index of" fckeditor.html için yaklaşık 2.560 sonuçtan 81 - 90 arası sonuçlar (0,14 saniye) [/SIZE]

ben sadece tanıtım amaclı index attım siz shell upload edebilirsiniz....
Gelisime Müsait bir acık

alıntı deildir scripts taraması yaparken buldum acıgı....aramakodumuz cok iyi bir kod kesın neticeli sonuclar verıyor...direk dizini veriyorm alıntı

yusuf06

Yeni üye
25 Eyl 2007
14
0
eet kardeş ya köprüyü nsl olşturdun bizde öle bir şey çıkmıyooo yardım edersen sevinirim.

neslis

Yeni üye
27 Ocak 2007
5
0
bitti yazıyor ancak, hiçbirşey yok ekranda köprü felan yani.. Senin verdiğin resim gibi ekran yok.. Neyi eksik yaptım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.