Yeni bir lise nakil

Smoqed

Üye
13 Ocak 2019
179
1
-
Lise 9. Sınıf Öğrencisiyim
1. Dönem Ist/Kartalda bir meslek lisesinde öğrenim yaptım 2. Dönem ise gebzeye taşındık ve buradaki anadolu lisesine nakil başvurusu denedik basarili oldu ve girdim yarin hic gormedigim tanimadigim insanlarla tanışacam içinde heyacan değil fakat korku var napmaliyim ?

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
1.Dönem başlarken hiç tanımadığın biriyle tanışmadın mı? Tabii yeni bir yer daha zor olur mesela ben lise sondayım. Şu zamana kadar genel olarak 9 okul değiştirdim ve neredeyse herkes aynı kafada xd. Artık yeni bir yere gittiğimde bunlarda böyle olacak diye hiçbir şey hissetmiyorum.

Senin o "Heyecan değil korku" cümlesi kısmen yanlış, sonuçta yeni bir yer korkusuyla insan heyecanlanıyor. Bu da geçer. :)

Smoqed

Üye
13 Ocak 2019
179
1
-
1.Dönem başlarken hiç tanımadığın biriyle tanışmadın mı? Tabii yeni bir yer daha zor olur mesela ben lise sondayım. Şu zamana kadar genel olarak 9 okul değiştirdim ve neredeyse herkes aynı kafada xd. Artık yeni bir yere gittiğimde bunlarda böyle olacak diye hiçbir şey hissetmiyorum.

Senin o "Heyecan değil korku" cümlesi kısmen yanlış, sonuçta yeni bir yer korkusuyla insan heyecanlanıyor. Bu da geçer. :)
Yabilmiyorum ya meslek liseisfe basarisizdim anadoluyada gectim urpertim yarin bana bakicaklar iştesoru sorucaklar

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür // Bir öğrencide sadece sınav ile değil, ahlakıyla ölçülür.
Her taşındığımızda bana kimse tek bir laf etmedi. Hocalarım da saygımdan bana hep yüksek sözlü verdiler. Ben 12.Sınıf'ın 2.Dönemine (Bu döneme) kadar hiç 1 dk bile çalışmadım, notlarım da çok kötüydü ama bana bir şey yapmadılar.

Özet: Soruları bilemedin diye seni yiyecekler mi? Ne olur başarısız olsan? İyi düşün ve cevap bekliyorum.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Rahat ol. Biriyle tartışmamaya bak hadi cafeye gidiyoz vs lerlerse sende git takıl ortam yap alış onlara

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
Şunu söylemeyi unuttum, hocam söyleyince aklıma geldi. Çok aşırı disiplinli bir yer ise ahlaklı olacaksın, onun dışında disiplin iyi değilse iyicene takılabilirsin ama disiplin cezaları çok önemlidir.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Kasma bu kadar, ilerde keşke o zamanlarda rahat olsaymışım diyeceksin çünkü. Kendine yakın ve samimi 1-2 arkadaş edindin mi zaten yeter de normalde, gerisi de gelir zamanla daha rahat alışırsın. fakat okulun ortamıyla da alakalı olarak değişiklik gösterebilir durumlar. Çok atarlı, egoist, kinci falan olma samimi olmaya çalış, ortam kurmaya çalış, çevreni genişletmeye bak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.