Yeni bröveler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Hak ve hukuk en önemli unsurdur. Hak edene hakkı verir, hak etmeyenden hakkını alırız. Ancak her şeyin bir zamanı vardır. Birkaç konu açıldığı zaman pat diye bröve verilemez. Örneğin söylüyorum kişisel algılamayın. Hak ettiğinizi düşünüyor iseniz muhakkak bir gün farkedilir, hakkınızın karşılığını alırsınız. Gönlünüz müsterih olsun, kimseyi ayırt etmiyoruz.

Hak ve hukuk burada pek de önemli unsurlar değil bu forumda. Sen üstlerine sor bakalım bazı şeyleri bazı haksız ban yiyenleri sırf gönülleri rahat etmedi diye af uygulaması getirdiler ' GARDİYAN ' kaç kişi bıraktı bu forumu sırf şu haksız boyunlar yüzünden kaç kişi gitti reuters'in ardından kaç kişi bıraktı. bu sadece bir tane örnektir. Evet bröve muhabbetine gelirsek şu an bakıyorum Argendos denilen kişi hak ediyor muydu bana kalırsa hak etmiyordu ve birçok kişi hak etmiyor neden çünkü iyi geçinelim üstünü örteyim kimseyle düşman olmayayım sırf yetkili kişilere peşkeş çekti diye. Sırf kötüye kötü dedim diye 9 köyden kovdular niye ben kötüye kötü dedim diye.

siz ne anlatıyorsunuz grafiker yetkisine gelmiş adam Photoshop kurmayı bilmiyor yahu neyin hakkından hukukundan bahsediyorsunuz adama ben kuruyordum photoshop'u ben öğretiyordum efektleri hiçbir karşılık beklemeden yapıyordum bunları kimse bilmez.he ben özür de diledim sırf üdy deki bir abime söz verdiğim için sırf onun için özür diledik Argendos denilen heriften beyfendi özrümüzü bile kabul etmedi etmesin problem yok. Ama eğer ki yetki problemse bende çıkar herkesle iyi geçinir herkese ' ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ ' derdim hak edene hakkını verdim hak etmeye fazlasıyla verdim işte sonucu bu.

ben bu forumda yetki için hiçbir zaman uğraşmadım kimseye de eyvallah demedim herkese hak ettiğini verdim sizse bunu uygun gördünüz.

he kimseyi ayırt etmiyorsunuz ama kişi biliyor şöyle demeyi ' TİM LİDERİ BİZZAT DOĞRULTUDA ' kimseyi ayırmıyorlarmış geçin bu ayakları.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Hak ve hukuk burada pek de önemli unsurlar değil bu forumda. Sen üstlerine sor bakalım bazı şeyleri bazı haksız ban yiyenleri sırf gönülleri rahat etmedi diye af uygulaması getirdiler ' GARDİYAN ' kaç kişi bıraktı bu forumu sırf şu haksız boyunlar yüzünden kaç kişi gitti reuters'in ardından kaç kişi bıraktı. bu sadece bir tane örnektir. Evet bröve muhabbetine gelirsek şu an bakıyorum Argendos denilen kişi hak ediyor muydu bana kalırsa hak etmiyordu ve birçok kişi hak etmiyor neden çünkü iyi geçinelim üstünü örteyim kimseyle düşman olmayayım sırf yetkili kişilere peşkeş çekti diye. Sırf kötüye kötü dedim diye 9 köyden kovdular niye ben kötüye kötü dedim diye.

siz ne anlatıyorsunuz grafiker yetkisine gelmiş adam Photoshop kurmayı bilmiyor yahu neyin hakkından hukukundan bahsediyorsunuz adama ben kuruyordum photoshop'u ben öğretiyordum efektleri hiçbir karşılık beklemeden yapıyordum bunları kimse bilmez.he ben özür de diledim sırf üdy deki bir abime söz verdiğim için sırf onun için özür diledik Argendos denilen heriften beyfendi özrümüzü bile kabul etmedi etmesin problem yok. Ama eğer ki yetki problemse bende çıkar herkesle iyi geçinir herkese ' ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ ' derdim hak edene hakkını verdim hak etmeye fazlasıyla verdim işte sonucu bu.

ben bu forumda yetki için hiçbir zaman uğraşmadım kimseye de eyvallah demedim herkese hak ettiğini verdim sizse bunu uygun gördünüz.

he kimseyi ayırt etmiyorsunuz ama kişi biliyor şöyle demeyi ' TİM LİDERİ BİZZAT DOĞRULTUDA ' kimseyi ayırmıyorlarmış geçin bu ayakları.

Uslüp şahane. Belkide bröve hak etmemenizin sebebi budur :)

Bizzat tarafımdan duymak istediğiniz gerçekler var ise tarafıma öm atabilirsiniz. Karşılık beklemeden yaptığınız iyilikleri burada anlatmanıza gerek yok. Her iyinin bir kötüsü vardır. Bizler bazı şeylere anlam veremeyecek kadar toy insanlar değiliz. Doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Her görünenin bir görünmeyeni vardır. Olaylar bakış açınızı değiştiriniz.

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Uslüp şahane. Belkide bröve hak etmemenizin sebebi budur :)

Bizzat tarafımdan duymak istediğiniz gerçekler var ise tarafıma öm atabilirsiniz. Karşılık beklemeden yaptığınız iyilikleri burada anlatmanıza gerek yok. Her iyinin bir kötüsü vardır. Bizler bazı şeylere anlam veremeyecek kadar toy insanlar değiliz. Doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Her görünenin bir görünmeyeni vardır. Olaylar bakış açınızı değiştiriniz.

Üslup kişiye göre değişir böyle bir tavır sergilerseniz böyle bir Üslup ile karşılaşırsınız. Herkes eşittir sende topraktan bende yine de ben sizin üstünüze gitmeyeyim sonuçta önemli bir şahsiyetsiniz kusuruma bakmayın.

he şu arkadaşı da şuraya bırakayım da hani içip içip forumdakilere laf yapan arkadaş o bile börve almış hani :)
[.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Üslup kişiye göre değişir böyle bir tavır sergilerseniz böyle bir Üslup ile karşılaşırsınız. Herkes eşittir sende topraktan bende yine de ben sizin üstünüze gitmeyeyim sonuçta önemli bir şahsiyetsiniz kusuruma bakmayın.

he şu arkadaşı da şuraya bırakayım da hani içip içip forumdakilere laf yapan arkadaş o bile börve almış hani :)
[.

Estağfurullah. Eğri oturup düz konuşmak gerekir. Gönlünüz müsterih olsun. Elbet her şey olacağına varır. :)

Bahsettiğiniz arkadaş yapmış olduğu hatadan dolayı sadece brövesini değil, geçici süreliğine üyeliğine erişiminide kaybetti...

P1Sp0r0

Yeni üye
8 Ara 2018
17
4
27
42
Bröve ne onu bile bilmiyorum çok takılmamak lazım konu açıp eğlenmek lazım insanların bazı şeyler hakkında nasıl düşündüğünü bu sayede bir forum ilerler konu açmak önemlidir yıllarca bir çok forum yönettim isimlerini söyleyemem saçma olduğuna kanaat geldim boşverin muhabbet edin yazı yazın

Not yaşın 18 yazıyor nasıl yıllarca diyen olursa yaşım 18 değil :)

Bide bana erkek olarak hitap etmeyin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.