YENİ CryEngine 3 Dersler!GÜNCEL!

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Merhaba arkadaşlar.6 Adet daha CryEngine 3 Dersi çektim 11.Derste yükleniyor.Seri olarak Dersler geliyor youtube takip etmek için:
İbrahim Dikmen |Youtube

Texture oluşturma
CryEngine 3 Ders 5 [Texture Oluşturma] - YouTube

Arazi boyama , Bitki örtüsü oluşturma , Orman yapımı
CryEngine 3 Ders 6 [Arazi boyama , Bitki örtüsü oluşturma , Orman Oluşturma] - YouTube

Solid üzerine delik açmak
CryEngine 3 Ders 6 [Arazi boyama , Bitki örtüsü oluşturma , Orman Oluşturma] - YouTube

Sketchup'tan yapılan modeli CryEngine 3'e aktarma
CryEngine 3 Ders 8 [Sketchup'tan yapılan modeli CryEngine 3'e aktarma] - YouTube

Yasak bölge yapımı
CryEngine 3 Ders 9 [Yasak bölge yapımı] - YouTube

Rüzgar Oluşturma
CryEngine 3 Ders 10 [Rüzgar yapımı] - YouTube

EMEĞE SAYGI +REP! :RpS_sleep:

Manyakwolf

Yeni üye
30 Eki 2012
29
0
Kardeş sana bişi sorcam cryengine 3 ile oyun değil crysis'e mod mu yapılıyo yoksa oyun mu bildiğimiz?

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Launcher diye birşey gördün mü dosyalarda?Ona tıkladın mı zaten yaptığın haritalar geliyor.Ama görmedim diyorsan;
32 BİT: CryEngine3\Bin32\Launcher
64 BİT: CryEngine3\Bin64\Launcher

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Evet.Aslında dosyaları kendin hazırlaman gerekir ama daha yeni başlayan amatör bir kişi için launcher dosyasını atmanız yeterli.

8 Eki 2012
182
0
Düşam askeri ve değişik silahları eleyebilirmuyuz bir ara uğraştım ama düşman olmadığı için sıktı ve bıraktım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.