Yeni Dünya Düzeni

ZiqoR

Uzman üye
19 Haz 2010
1,171
0
Mersin
Bu konuyu önceki imzalarınızdan birinde görmüştüm 1 hafta kadar araştırıp videoları seyrettim. Benimde aklımda kaldı bu konu.

SucukluTosT

Katılımcı Üye
10 Şub 2009
274
2
VATAN
bu adamlar zaten ciddi ciddi dünyayı tek bir devlet haline getirip yönetmeye calısıyolar ordaki 300 karttan belkide yarısı gerçekleşti bile kartlarda pentagon falan yazıyor pentagon a ucak carptıgını söylediler ama o da bi oyun zaten cogu kartı gercekten uyguladılar kartların birince 3. dünya savası yazıyor dua edelimde o olmasın

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
bu adamlar zaten ciddi ciddi dünyayı tek bir devlet haline getirip yönetmeye calısıyolar ordaki 300 karttan belkide yarısı gerçekleşti bile kartlarda pentagon falan yazıyor pentagon a ucak carptıgını söylediler ama o da bi oyun zaten cogu kartı gercekten uyguladılar kartların birince 3. dünya savası yazıyor dua edelimde o olmasın

merak etme olucak... 3. dünya savaşı olmazsa mehdi gelmez..

hawkshaw

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
301
0
İstanbul
paylasım ıxın teşekkürler
hocam bir kaç aydır bu vb. videolara kafayı taktım, kim ne derse desin...
..gerçeği bilemezsen özgür olamazsın..

|OttomanSlap|

Uzman üye
1 Ocak 2012
1,323
0
Topraktan
Çok güzel paylaşım.
Merak salmıştım ; 2 ay boyunca araştırdım İlluminati'yi...Ve hala bilmediklerim var.

Yalnız sizde bu görüşe katılıyorsanız , Komplo Teorisi nasıl oluyor ?
Komploluktan çıkmış artık ; kanıtları var...

minasmorgul

Yeni üye
8 Şub 2012
36
0
Meskan-ı gönül
kesinlikle aritmetik dizeler gibi olayları insanların akılları almıycak şekilde planlayan yahudiler elbet birgün geberib gidecektir cok güzel paylaşım siblumunel mesajları cok güzel hazırlamıssın kaptan klawyde yazı yazan parmaklarına sağlık ayrıca komutanım bunlardan haberdar olmamız bizim icin awantaj cunku insan bilmediğinden korkar bildiğinden degil

minasmorgul

Yeni üye
8 Şub 2012
36
0
Meskan-ı gönül
ben kendimden fazla bilgi wermek istemem amerikan ulusal güvenliğiyle basım feci belada ciddiyim kesinlikle şaka degil lanet serverlerine yanlışlık la bağlantı kurdum we 2 gün sora ewimin onunde bir wan içinde 4 tane adam wardı ewden alel aclel cıktım cok korkuyorum

Son düzenleme:

minasmorgul

Yeni üye
8 Şub 2012
36
0
Meskan-ı gönül
simdiki turkiyeyle 1990 daki türkiye arasında hicbir bağlantı kuramıyorum ergenekon davası hariç gercekten kıyamet alametleri yaklasıyor mehdi ve mesih bağlanısı v b . seyler buna örnektir
bu arada masonlar ve yhudiler şeytana tapar simgeleri üçken dir kaynağı pi sayısına tekabul ederki kuranda ebced hesabına gore aynı sayıya tekabül eden ayetler war ornk:kıyamet yahudi dilinde MASON demek KÖPEK demektir yani kendilerini acındırıp alet etmek istiyorlar aldanmayın aldananlarıda neler donduğu konusunda uyaralım siblimunal mesajlar gibi

Son düzenleme:

minasmorgul

Yeni üye
8 Şub 2012
36
0
Meskan-ı gönül
ve ayrıca sadece yahudiler ve masonlar yetmezmiş gibi size ruhunu duyurmadan islerini yapan neo naziler var cok derin konular acılırsa forum yetmez bkz kavgam arayıp soruşturalım neler donuya daha neler sadece ilumunati olsa kac yıldır bizi kandiran bir CIA war sonra KIA sonra SSCI we daha neler:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

Comex

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
326
0
Turkey
Hep amerikanın oyunları abi... Uyanın artık kafayı çalıştırın ya ... O kartları şimdi yapıp 1982 de üretilmiş gibi gösteremezlermi ? Sonuçta onlar Amerika ... Uyanın abi ya İman gücü hepsini geçer...

knnsr

Yeni üye
1 Mar 2012
7
0
İlluminati mason sisteminin geliştirilmesi için kullanılmıştır bilindiği üzere masonik sistemde yahudiliğin gelişmesi için kullanılmış bir sistemdir ve artık insanlar uykudadır ve teknoloji( facebook,tv vs) bağımlılığı artmıştır gün geçtikçe bu insanların sayısı artmaktadır bilinçaltı mesajlar heryerdeler çok tutulan fight club filmindede vardır suyumuz çoktan ısındı artık tek düzey toplum değil ayrı ayrı birer birey olmamızın zamanı geldi bireyler değişmezse toplum da değişemez..

baybars1453

Yeni üye
26 Nis 2012
3
0
İllimunatiyi bizzat şeytanın kendisi yönetmektedir . bunlardan korunmanın tek yolu sağlam bir imana sahip olmaktır .ve bol bol Kuranı kerim okumaktır . aksi takitrde korunamazsınız çünki şeytan insanı çok iyi tanır ve bilir .

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Sürekli güncel kalması gereken ve alenen GİZLİ örgütlerden olan bu masonik örgütlere ülkemizde ve dünyada sanat,edebiyat camiasından bilerek yada bilmeyerek hizmet edenler var. Bilinçlenmek gerek ama insanlarımız inanılmaz derecede herşeyi dalgaya alma meraklısı olduğu için es geçiliyor bu konular. Uyanma vaktidir artık uyan ey insanlık UYAN!..

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Kardeşim bunları ilk defa görüyorum ben bunlar gerçekten önceden biliniyorsa hedef 2023 dedikleride bizim sonumuz sanırım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.