yeni katıldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gladio'

Yeni üye
19 Kas 2023
37
68
kali@kali
Merhaba ben Yusuf.
Bir tavsiye sonucunda üyelik açtım ve grafik tasarım alanında gelişmek istiyorum.
Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ve hangi programları önerirsiniz?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

By Birkan

Junior Hunter
18 Nis 2022
628
688
Merhaba ben Yusuf.
Bir tavsiye sonucunda üyelik açtım ve grafik tasarım alanında gelişmek istiyorum.
Öncelikle hoş geldiniz. Grafik tasarım alanında size lazım olacak ilk şey güçlü bir hayal gücü.
Program ile ilgili de size tavsiyem başlangıç seviye için Adobe Photoshop.
Faydalı konular için de grafik tasarım kategorimize göz atabilirsiniz.
Tim & Ekip Alımları bu linkten ekip alımlarını kontrol edip kendinizi tasarım ekibinde veya diğer ekiplerimizde geliştirebilirsiniz. Ve son olarak da kuralları okumayı unutmayın lütfen. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,332
Önereceğim ilk şey , Burada hata yapmamaya çalış. İlk hatan adını yazmandı.
Adam tasarımcı olmak istiyorum gelişmek istiyorum diyor, neden anonim olmaya çalışsın :D ?

Merhaba ben Yusuf.
Birkan hocanın dediği gibi hayal gücü en önemli etmenlerden biri ilk çalışmalarınızda yapılan çalışmalardan ilham alarak yaparsanız uzun vadede kendi çalışmalarınızı özgün bir şekilde çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Şu tarz eğitim videoları çok iyidir program ismini verip tek video, full seri gibi aramalar yaparsanız bir çok bu tarz video ile karşılaşırsınız. Hoşgeldiniz, iyi forumlar dilerim.

Carbanak

Üye
3 Kas 2023
54
22
Adam tasarımcı olmak istiyorum gelişmek istiyorum diyor, neden anonim olmaya çalışsın :D ?

Birkan hocanın dediği gibi hayal gücü en önemli etmenlerden biri ilk çalışmalarınızda yapılan çalışmalardan ilham alarak yaparsanız uzun vadede kendi çalışmalarınızı özgün bir şekilde çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Şu tarz eğitim videoları çok iyidir program ismini verip tek video, full seri gibi aramalar yaparsanız bir çok bu tarz video ile karşılaşırsınız. Hoşgeldiniz, iyi forumlar dilerim.
Neticede böyle bir syber security forumunda isim paylaşmasının sakıncalı olduğunu düşünüyorum. tabii haklısın tasarım ile ilgileniyor olabilir Sen mesela 'Mirliva hocamın adını biliyor musun? O da tasarımla ilgileniyor.

Son düzenleme:

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
71
35
Merhaba ben Yusuf.
Hoş geldiniz burası gelişme yeri istediğiniz konuda umarım gelişirsiniz :)

Neticede böyle bir hack forumunda isim paylaşmasının sakıncalı olduğunu düşünüyorum. tabii haklısın tasarım ile ilgileniyor olabilir Sen mesela @'Mirliva hocamın adını biliyor musun? O da tasarımla ilgileniyor.
hack yeri değil Siber security platformu :))

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,332
Neticede böyle bir hack forumunda isim paylaşmasının sakıncalı olduğunu düşünüyorum. tabii haklısın tasarım ile ilgileniyor olabilir Sen mesela @'Mirliva hocamın adını biliyor musun? O da tasarımla ilgileniyor.
Mirliva hoca ÜDY'de bilinmesi veya ifşa olması sorun yaratabilecek bir konumda :)
Önereceğim ilk şey , Burada hata yapmamaya çalış. İlk hatan adını yazmandı.
Benimde sana önereceğim ilk şey, gereksiz yere yetkilileri etiketleyip meşguliyet verme :D

Gladio'

Yeni üye
19 Kas 2023
37
68
kali@kali
Öncelikle hoş geldiniz. Grafik tasarım alanında size lazım olacak ilk şey güçlü bir hayal gücü.
Program ile ilgili de size tavsiyem başlangıç seviye için Adobe Photoshop.
Faydalı konular için de grafik tasarım kategorimize göz atabilirsiniz.
Tim & Ekip Alımları bu linkten ekip alımlarını kontrol edip kendinizi tasarım ekibinde veya diğer ekiplerimizde geliştirebilirsiniz. Ve son olarak da kuralları okumayı unutmayın lütfen. İyi forumlar dilerim.
Teşekkür ederim hocam ama Kendimi forumda ve tasarımda biraz daha geliştirip aranıza öyle katılırım. Böylece daha çok fayda sağlayacağını düşünüyorum.

7as

Uzman üye
15 May 2021
1,708
1,163
En el universo
Öncelikle hoşgeldin, Udemyden başlangıç seviye kursları alıp. Başlangıç seviyede bilgiye sahip olduktan sonra Tasarım Ekibine katılabilirsin.
Forum kurallarını ve misyonu okumayı unutma.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,959
5,897
[C*]
Tasarım alanında gelişmek isteyen üye sayımız son zamanlarda azalmıştı, hoş geldiniz. Grafik Tasarım kategorimizde eğitim veya materyal konularını inceleyebilirsiniz. Şartları karşılıyorsanız imzamda bulunan gif görsele tıklayarak alım konumuzu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca İsim belirtmek bir hata değil. Adımı bilmemenizin sebebi benim anonimlik takıntım da değil. Ekibimize katılan herkes ve tanışmak isteyen arkadaşlar ismimi bilirler. Bununla ilgili ve forumdaki mesajlarda yapılan genel hatalarla ilgili esasen üyelerin birbirini herkesin görebildiği alanlarda uyarmaları, yöneticilerin üyeleri aynı şekilde uyarmaları hoş karşılanmamaktadır. Bu gibi durumlarda mesaj sahibinin mesajını raporlayabilirsiniz.

Carbanak

Üye
3 Kas 2023
54
22
Tasarım alanında gelişmek isteyen üye sayımız son zamanlarda azalmıştı, hoş geldiniz. Grafik Tasarım kategorimizde eğitim veya materyal konularını inceleyebilirsiniz. Şartları karşılıyorsanız imzamda bulunan gif görsele tıklayarak alım konumuzu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca İsim belirtmek bir hata değil. Adımı bilmemenizin sebebi benim anonimlik takıntım da değil. Ekibimize katılan herkes ve tanışmak isteyen arkadaşlar ismimi bilirler. Bununla ilgili ve forumdaki mesajlarda yapılan genel hatalarla ilgili esasen üyelerin birbirini herkesin görebildiği alanlarda uyarmaları, yöneticilerin üyeleri aynı şekilde uyarmaları hoş karşılanmamaktadır. Bu gibi durumlarda mesaj sahibinin mesajını raporlayabilirsiniz.
Kusura bakmayın hocam, biraz fazla ileri gitmiş ve forumun gözümdeki değerini büyütmüş olabilirim. Kendi anonimlik takıntımdan ötürü sizlerden özür diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.