Yeni Rütbe Sistemi

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Dostlar bu konu altında yeni rütbe sistemine dair eleştiride veya öneride bulunabilirsiniz, x veya y kişisini seviyordum banlanmış tarzında post atmanız konuyu amacından saptırıyor, bu hususa dikkat edelim lütfen.
İyi forumlar

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Dostum senin dediğin şey öğretmen ile öğrenciyi aynı katagoriye koymak sence bu doğru olur mu ?

Öğretmen ile öğrenci arasındaki farkı birdaha düşün Öğretmen her konuya salça olup birşeyler yazarak olunmuyor, forum adminlerine öğretmen gözüyle bakabiliriz çünkü birisi bu kişiye bu rütbeyi layık görmüş ve terfi ettirmiş fakat eski rütbe sisteminde eli çok çalışan rütbe atlıyordu saçmaydı,yardım merkezinde 1-2 ay takıl en yüksek rütbeye ulaş zaten yardım merkezindeki konuların %90'ı hacking ile alakalı şeyler değil herkes kendi sorunlarını çözmeye çalışıyo. Benimde rütbem Yarbaydı şuan dün kayıt olan adamla aynı durumdayım olması gerekende bu ilerleyen zamanlarda değiştirilirmi bilemiyorum, Kayıt olma tarihlerine göre rütbe sistemide gelse biraz daha mantıklı olabilir.Şimdilik en iyisi bu zaten "- ELİNE SAĞLIK V.B. MESAJLAR YASAKTIR..." gibi bir uyarı var cevaplama paneli ekranımızda 2-3 sene önce her konuya Eline sağlık,bravo,tebrikler yazarak en üst rütbeye ulaşmış biri var diyelim yeni kayıt olan kişi için bir üst rütbeye çıkmak ölüm gibi bişey olucak.

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Bence Green, red ve blue team yerine türkçe isimler kullanılabilirdi. Nede olsa burası bir türk forumu. ++

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,589
1,430
Black Sheep
Yeni rütbe sistemi gayet iyi olmuş. Post kasanlar artık yok. İsteyen insan emeği ile rütbe alır zaten.

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
Sadece kvp şu sözü söylemek istiyorum

Osmanlıda canı paşa olmak isteyen dağa çıkıp eşkiyalık yapıyordu 1 ferman 2 madalya kendi köyünün Paşa su olup arkasına devleti alarak
Eşkiyalık yapıyordu “

Demek istediğim Rütbe sisteminin iyiki gitti dediğim varken neden gitti dediğim var rütbe olarak

HiDRoKeSH

Üye
20 Tem 2015
246
0
Tarania
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri. Rütbe sistemi güncellenmiştir. Yeni rütbe sisteminde artık üyelerin sadece 1 rütbeye sahip olacak, böylece post kasımı vb. olayların önüne geçilmiş olacak ve bröve sistemi güncel olarak kullanılacak. İlgili tim liderlerinin önerisine göre de bröveyi hak eden üye o bröveye sahip olacak.

Yeni rütbe sistemi;

https://www.turkhackteam.org/mutlak...n-ayrintili-olarak-rutbeler-ve-resimleri.html

Bir yandan iyi bir yandan kötü olmuş. :bekliyorum Hayırlısı neyse o olsun diyorum.

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,120
10
Her masada Var
Bence gayet iyi olmuş bilgisi olmayanlar bile yorum yapıp rütbe kasıyordu şimdi ona bile gerek kalmıycak boşa yorumlar bile atılmıyor artık en mantıklısı bu.

SondareX

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
272
0
Dünya
Çok anlamsız olmuş rütbe kasmak isteyenler tespit edilip mesajları düşebilirdi eskiden forumda 4-5 saat takılıyorsam 10-15 Dakikaya düştü ve tema iğrenç olmuş turkhackteam bozdu

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Çok anlamsız olmuş rütbe kasmak isteyenler tespit edilip mesajları düşebilirdi eskiden forumda 4-5 saat takılıyorsam 10-15 Dakikaya düştü ve tema iğrenç olmuş turkhackteam bozdu

yaklaşık 20 yıllık forum, tema her değiştiğinde aynı laflar..

+ olarak, uzun zamandır belki başından beri mesajlı rütbe vardı da noldu dediğin işlem çok mu kolay allasen yöneticiler robot değil ama bazı işsizler robottan farksız post kasımı yaptığından bu yola başvuruldu kb

bozan tht değil

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,367
56

Rütbe sistemi için çok bir değişiklik söz konusu değil. Sadece mesaj ile değil yapilan çalışmalar ile rütbe alabiliyorsunuz. " ne kadar ekmek o kadar köfte " . Bu şekilde de yeni başlayan, sadece bakıp çıkan veya boş mesajlar ile rütbe almak isteyenlerden bir farkınız oluyor.

Tema değişikliği keyfi yapilmadi. Eski bir vbulletin site için ancak bu kadarlik tema yapılabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.