Yeni Telefon Alacagım Hangisi

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Geçenlerde Gabs Olayında Telefonumu Çaldırdım GM5+ :2:

Şimdide Fiyatıyla Bana Göre İdehal performanlı Bir Telefon İstiyorum Grafik Tasarımla İlgilendigimden Kamera Önemli Ve sarj Ömrü Tabiki
Oyun Oynamıyorum Ama seri olması Rom Kulanımımda Özgür olması Gerekiyor Rom lar Ve Rot benim İdehallerim Kafamdaki Telefonlar birde suya dayanıklı olması hoş olur bence

Mi 6
ASUS 5 Kamerası Galiba En iyi olan bu Siz daha iyi bilirsiniz
Huawei Mate P20 Lite
Samsung C9 PRO
NOTE 7 FN EDİTİON

Ekran kalitesinede Önem Vermekteyim

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Evet Parça Konusundada Ucuz ve Rom konusunda mod konusunda özgür zaten eski telefonumdada
Miui Rom kulanıyordum Teşekürler Başka Tercihi olanlar Kimler Nedenlerini eklerseniz sevinirim

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
Mİ 6 Çevremde çok kişi kullanıyor 1 ay kadar kendim de kullandım kamerasındaki portre modu çok güzel olsa da biraz yapmacık duruyor telefonda tek beğenmediğim şey o oldu geri kalan yanları cidden efsane

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Mi 6 kamera yönünden neden iyi? P20 Lite Ve Asus Zenfone 5'e bakın bir de Mi 6'ya ..
Onun dışında dostum eski amiral gemisi note fe de olabilir kamerasında portre özelliği yok ama işlemcisi olsun kamerası olsun çok iyi

brk0215

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
343
1
Huwai Veya Xaomi kesinlikle önerilerimdir sarz konusunda hiç sıkıntın olmaz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.