Yeni telefon alacağım yardım !!!

MeRKiNoS

Üye
25 Ara 2015
77
0
Ankara
Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum. Aklımda General Mobile GM5 plus / Samsung j7 / huawei gr 5 var bunlardan kullanan var mı hiç ya da 700-1.100 arası olan kullandığınız bi telefon var mı ? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Arkadasim J7 Al Ben Kullaniyorum Cok Memnunum Belki 80-90 kere yere dustu hic kirilmadi cok ta memnunum hem Android 6.0.1 Marhmallow Guncellemeside Geldi Daha Piyasasa Bir Cok Telefona Daha Gelmedi Hala O Telefonlar Android 5.1.1 De Kaldilar.

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
Asus zenfone2 al gta asphalt vb. Oyunlar kasmaz acayip hızlı şarj oluyor ztn üstüne bide tasarruf modları var 100 doluyken 230 saat gidiyor 9 gün 14 saat :woott

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
ikinci el iphone 5s al güvenmem diyorsan samsunga hiç girme huawei yada
General Mobile al bide umi iron diye bir telefon var onu da incele derim kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.