Yeni Temamız Aktif

ByPasR

Yeni üye
26 Mar 2019
17
0
yılların teması neden birden değişti kuruldan belli aynı neredeyse bence bozmuş

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Hocam Öncelikle Emeği Geçen Herkesden ALLAH razı olsun hoş sade bir tema olmuş alışmam biraz zor olucak ama olsun :)

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Yeni görünüme alışmaya çalışıcam olmazsa eski temaya geçerim yani

El alışkanlığı diye birşey oluştu yeni temayı açıkası sevmedim olmuşta ama alternatif olarak eski tema da olması gerekiyor zorlanıyorum profil yukarda ihbaar dergi yararlı link yeni mesajlar arama sola gitmiş çok ilginç geldi bana

Moderatör tarafında düzenlendi:

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
yeni tasarım çok hoşuma gitdi eskiler güzel olsada yenilik şartdır turkhackteam ailesine hayırlı uğurlu olsun. :)

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
Eskileri bir kenara bırakıp yenilere geçmek lazımdır.Ama açıkcası pek alışamadım.Gayet hoş duruyor ama eskisini mobil uyumlu yapsak yeterliydi.
Adminlerimiz nasıl uygun görürse..

xPien

Yeni üye
20 Mar 2019
25
0
Keşke kenarlar falan belirgin olsaydı, neyin nerede bittiği pek belli olmamış.
Tabi benim için bir önemi yok, önemli olan bilgi.

AylaQ

Yeni üye
24 Nis 2019
27
0
Adeland
Gerçek akıcı olmuş, sanki daha optimize olmuş fakat eskisi de güzeldi.. Tasarımı beğenmeyenler, Unutmayın; değişmeyen tek şey değişimdir.. Bi zamanlar Windows XP vardı sonra vista oldu daha sonra 7 en sonunda ise 10 oldu.

edit: üye bilgileri yine sol tarafta olsaydı daha iyi olurdu, böyle biraz karışık olmuş sanki.

2.edit (Bug bildirimi): son sayfa butonuna basınca forumun ana sayfasına yönlendiriyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.