Yeni Temamız Aktif

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Yeni tema hayırlı uğurlu olsun. Yapanların eline sağlık. Eskisi daha sadeydi ama bu gõrsel kısımdan daha iyi. Zamanla alışıcaz

kalista

Yeni üye
27 May 2019
3
0
postbit kısmı hariç temayı genel olarak beğendim.
ayrıca komutanım gibi olayların da kalkması gerekiyor sanki. ve ranklar çok kötü :(

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Kolay gelsin iyi çalışmalar. Admin

NLbgVg.png

Arkadaşlar listesinden hepsini göstere bastığımızda ilk sayfada sıkıntı yok.Alttan ikinci sayfa sekmesine bastığımız zaman profil sekmemize bizi geri atıyor.

Aşağıdaki gibi;

2OQNvd.png

Bunun dışında aşağıdaki kısım Türkçe değil,bu kısmın Türkçeleştirilmesi daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Bkz;

nbGmm1.png

Ayrıca aşağıdaki kısımlarda da VİP üyeler ile E-mail onayı yapılmamış üyelerin resmi aynı VİP üyelerin hoşuna gitmeyecek bir durum.

yGnoP7.png

Ayrıca aşağıdaki hatada mevcut;

gPLVLN.png

İyi forumlar.

Son düzenleme:

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
bir öneri üdy dikkate alırsa diye bence arka plan full siyah olsa çok daha güzel olur onun üstüne gri yine kalsın ama en arkası simsiyah olsun böylece daha belirgin olur ön plana çıkar yenilikler

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
Eleştireye açik olun yorum silmeyin.
Foruma giriş istegim cidden azaldi cünkü bana yorucu geliyor bu tema artı imzalar gifler kocaman gorunuyor.

En azından eski sürüm tema seçenegi eklemenizi rica ediyorum biz eski tema tercihini kullanabilmemiz gerek.
Eski kafalı olarak

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Başlarda alışırız vs. diyorduk ama alışılacak bir şey yok. 7/24 aktif olduğum foruma giresim gelmiyor. Temada bir iticilik var..

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
Arama yap ve gelişmiş arama yap yazan yere anasayfa tuşu eklense daha iyi olur anasayfaya dönmek için en üste kadar çıkmak gerekiyor.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Altın VIP üyelik renkleri Asistan rengine çok yakın. Sanırım yeni temayla beraber vip üyeliklerin fosforlu görünümü gitmiş. Alternatiflere başvurulmalı

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
Başlarda alışırız vs. diyorduk ama alışılacak bir şey yok. 7/24 aktif olduğum foruma giresim gelmiyor. Temada bir iticilik var..

Ortada emek var saygimiz var tabi
Şayet scripts yada güncel bir gerekimse bu tema saygimiz var
Şuna inanmiyorum (ya biz forumda bir degisiklik yapalim ama ne yapalim ? #buldum tema degistirelim) olmamıştır bu kesin.

Biz bu forumda bu temayi ekleme karari alanlar kadar (sebep neyse) bizler için yapildigi için tabi ki görüşümüze ve eleştirimize saygi duyduklarini biliyormuyuz (evet)

Bizim ricamiz şu olsun tabi mümkünatı var ise eski tema şeçeneğimizi bizim için aktif etmeleridir.

Eğer bu fikrimizi ve istegimizi olumsuz görürlerse en azından #ricam kısa bir sebep belirtmeleridir.

Tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.