Yeni Temamız Aktif

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Merhaba Şikayet Kutusundaki Beyaz Kutuda Beyaz Renk Yazı Var Bunu Düzeltilmeli.

dJzz1a.png

GzKY4u.png

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Forumu takip etmiyorum.O yüzden kesin konuşmayacağım çünkü var mı yok mu bilmiyorum ama böyle sorunlar için bir mail adresi oluşturulabilir.Hataları üyeler oradan gönderebilir çünkü böyle konularla forum "hata" konularıyla doluyor.

sah mat

Üye
3 Mar 2019
104
0
Sorun tam olarak silme tuşuna basmadığınız içindir . Yazılar bilerek saydamlaştırılmıştır.Forumumuzda İSTEK-ÖNERİ ve ŞİKAYET HATLARI bulunmaktadır .
Temamız yeni olduğu için bütün üyelerimiz alışma aşamasındalar.Hata konuları tarafımızca tespit edilip gerekli işlemler yapılmaktadır

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Bu profillerdeki ticaret kısmı kullanıcı rep puanı gibi görünüyor. Umarım alınan rep puanlarının gösterildiği bir kısımdır. Aksi halde eğer göründüğü gibi bir ticaret söz konusu ise bunca yıldır ticareti kesinlikle yasaklayan hatta link kısaltmaya da bazı istisnalar dışında izin vermeyen bir platform ciddi anlamda kendiyle çelişecek ve tepki alacaktır. Yine de foruma ticaret sistemi getirileceğine inanmıyorum zaten profillerdeki ilgili bölümün görünümü de rep puanı ayrıntılarının paneli gibi görünüyor ve umarım öyledir. X

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
92
22
Bu profillerdeki ticaret kısmı kullanıcı rep puanı gibi görünüyor. Umarım alınan rep puanlarının gösterildiği bir kısımdır. Aksi halde eğer göründüğü gibi bir ticaret söz konusu ise bunca yıldır ticareti kesinlikle yasaklayan hatta link kısaltmaya da bazı istisnalar dışında izin vermeyen bir platform ciddi anlamda kendiyle çelişecek ve tepki alacaktır. Yine de foruma ticaret sistemi getirileceğine inanmıyorum zaten profillerdeki ilgili bölümün görünümü de rep puanı ayrıntılarının paneli gibi görünüyor ve umarım öyledir. X

Ticaret konusuna bir açıklık getirin bakalım?
Bunca yıldır gram birşey sattırmayan forum artık ticaret mi yapacak?

Sanırım "Market Sistemi" getirilecek. Kullanıcı forumda ki market bölümünden (şuan yok) artık ne tür eşya konulursa (örn gold üyelik, bronz üyelik gibi) onları aldığı puanlar veya repler karşılığında satın alabilecek.

BU SADECE BİR İHTİMAL, VE İHTİMALLERİN EN İYİ HALİ.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Sanırım "Market Sistemi" getirilecek. Kullanıcı forumda ki market bölümünden (şuan yok) artık ne tür eşya konulursa (örn gold üyelik, bronz üyelik gibi) onları aldığı puanlar veya repler karşılığında satın alabilecek.

BU SADECE BİR İHTİMAL, VE İHTİMALLERİN EN İYİ HALİ.

Ticaret bir yandan iyi de olur ama bunca yıl ticaret yasak denildi bu duruma alışamam/yız :trl

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
"Kiralık hacker" gerçek oluyor .

Ha bak o iş benim işim haçklemek, insta çalınır feys patlatılır 40 tele :incele

Birde maruzatım olacak alıntı bildirimi geldiğinde " #post8814812 " post kodu önceden direk atılan postu gösteriyordu şimdi tıkladığımızda konu tepesinde duruyor onun için temada düzenleme yapılmalı

Ekstra profile girdiğimizde direk Ticaret bölümünü açıyor " ziyaretçi mesajı" bölümü gerek :uzgun

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
322
Genel bir ticaret ortamı olmayacak.

Üyelere güvenlik konularında kendi hizmetlerini sunulabilmesi için izin verilecek, belli şartlara uygun olan kişiler bu hizmetlerini THT üzerinde verebilecek, hizmet alan kişiler de memnuniyetlerini ticaret puanı vererek gösterip referans olabilecekler. Tabiki THT'nin bu hizmetlerle birebir ilişkisi olmayacak herhangi bir aracılık, kefil güvencesi verilmeyecek.

Sistem netleştiğinde daha detaylı bilgi verilecektir.

Son düzenleme:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Ziyaretçi mesajı düzenlemesi sonrasında hedef kullanıcının profilinde editlenmiş hali gözükmesi gerekir, eskiden de böyleydi, hala da böyledir. Fakat ekteki resimde göreceğiniz gibi menü active(current) olmadığı için gözükmüyor. "Ziyaretçi Mesajı" menüsüne bastığımızda ise ziyaretçi mesajlarını tekrar görebilmekteyiz. Basit ama düzeltilirse iyi olur. Adminlerin görmesi adına burada konu açtım, içten yorumlarınızı kendinize saklayıp top listesini kirletmezseniz sevinirim, şiddetle de tavsiye ederim. :sustum

Sorunu daha iyi görebilmek adına linke tıklamanız yeterlidir #vmessage1238386

Admin

Moderatör tarafında düzenlendi:

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
Değişimlere ve yeniliklere kapalı birisi olarak biraz zorlanacağım ancak, yinede buna da alışacağız. Hala facebook zaman tüneline geçtiği anı kabullenemeyen birisiyim :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Eski temada "teşekkür" kısmında kimin kime teşekkür ettiği gösteriliyordu ve o linke tıklandığında ilgili posta yönlendiriyordu, şimdi teşekkür edilen posta tıkladığımız zaman sadece postun olduğu konuya gidiyor.

hkJdKu.png

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
profilimizde kendi avatarımız gözükmüyor ?

Yüklediğim resim oturmadı üst tarafa.

kq473i.png

xTCDBl.png

Profiliniz kısmında "üye resmini değiştir" ve "profil resmini değiştir" şeklinde 2 ayar var. Üye resmini değiştir derseniz mesajlarda ve konularda görünen avatarınızı değiştirmiş oluyorsunuz. Profil resmini değiştir dediğinizde ise profil sayfasında görünen avatarınızı degistiriyorsunuz.

Bu iki ayarın eskisi gibi tek bir ayarda birleştirilmesi mümkün mü ? Eminim ki çoğu üye böyle bir ayarın varlığından bihaber. Admin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.