Yeni Temamız Aktif

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Çok uzun aradan sonra böyle köklü bir değişiklik forum adına çok iyi olduğu düşüncesindeyim umarım yeni tema güvenlik Zafiyatlarını beraberinde getirmez emeğinize sağlık

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Hayırlı olsun alışmak biraz zor olacak :) alıntı yap butonu biraz küçültülüp teşekkür butonu ile aynı hizzaya gelirse güzel olabilir

Birde birşey eklemek isterim
Ayarlarda eski temayıda kullanabileceğimiz bir seçenek olursa süper ötesi olur eskiyi özleyenler(benim gibi) o temayı kullanır

Son düzenleme:

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Hayırlı uğurlu olsun. Eski temaya göre görsel anlamda ve kullanış açısından daha güzel duruyor.​

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Forum adına hayırlı olsun :) eskiden mobilde arama kısmında yeni sekme de açmak gerekiyordu arama yapmak için şimdi düzelmiş ona sevindim :)

Ayrıca
GNCO2d.png

Rütbeler (korgeneral satiri) ile online üyeler kısmında bir satır boşluk olsa daha iyi olur sanki. Bir de konuya mesaj atanlar eski tema da gözüküyordu bu tema da gözükmüyor bunda yeni bir güncelleme ile düzeltilir mi yoksa böyle mı kalacak?

Son düzenleme:

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
p5vrO0.png

Şuan saat 9:51 temada gösteren 6:49
ve ihbar bildirimi yaparken mesaj yazdığımız yerin kelime renk fond u değişmesi gerekli ve başkasının profil e girdiğimiz zaman karşıdaki kişinin Profil ziyaret edilme sayısı iki iki sayıyor

Son düzenleme:

ceyar

Üye
10 Ara 2007
101
0
d'N
Profilde arkadaşların tümünü görmek için "Hepsini göster" butonuna basınca etkileşim sağlanmıyor.

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
lvC5kR.png

Ziyaretçi mesajlarında resim ile yazılar birleşik.

g8IwcS.png

Bu kısımda da iki isim birbirine giriyor ismi uzun olduğu için orası büyütülebilir.

wQGNVu.png

Ve rütbeler temaya tam oturmamış rütbe değişikliği de olur sanırsam.

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Konuya girdiğimizde son mesajlar dediğimizde anasayfaya atıyor. Aynı zamanda arkadaş listemde diğer sayfaya geçiş yapınca genel olarak profilden tekrardan başlatıyor. Birde postun altında üstünde ihbar butonu görmedim umarım kör olmamışımdır. Birde aşağıda ki "Reklam Alanı" yerleri boşa yer kaplıyor.

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bir de konuya mesaj atanlar eski tema da gözüküyordu bu tema da gözükmüyor bunda yeni bir güncelleme ile düzeltilir mi yoksa böyle mı kalacak?

Mobilde o sorunu ben de farkettim sanırım temanın mobil ekrana tam sığması için yapılmış bir şey. Masaüstü görünümde böyle bir şey söz konusu değil çünkü

p5vrO0.png

Şuan saat 9:51 temada gösteren 6:49
ve ihbar bildirimi yaparken mesaj yazdığımız yerin kelime renk fond u değişmesi gerekli ve başkasının profil e girdiğimiz zaman karşıdaki kişinin Profil ziyaret edilme sayısı iki iki sayıyor

Forum saati sizin ayarlarınıza bağlıdır. Bende saati doğru gösteriyor. Profilim > Ayarları değiştir kısmından tarih ve saat diliminizi aşağıdaki gibi düzeltirseniz sorununuz çözülecektir;

WELonc.jpg

--

+ olarak ziyaretçi mesajı gelişmiş cevaplama panelinde metin kutusu sol tarafta kalmış sanırım mobil uyumlu olması için böyle ancak yine de bir ayar çekilebileceğini düşünüyorum. Buna ek olarak alt taraftaki değişiklikleri kaydet ve önizleme butonu metin kutusuyla birleşik halde arada bir satır boşluk olması daha çok göze hitap edecektir.

j7Bv0p.png

Ayrıca yapılan alıntılar verilen cevaplarla karışıyor. Post içindeki alıntılar verilen cevaptan belirgin bir şekilde (örneğin etrafı beyaz bir çerçeveye alınarak) ayrı olacak şekilde editlenirse karışıklık önlenmiş olur.

Son düzenleme:

Onli

Yeni üye
3 Şub 2019
25
0
QP1bkg.png

100 kişi içeride yardım merkezi üzerine geliyor bilginiz olsun babacanım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.