Yeni Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XANX

Yeni üye
16 May 2022
2
4
selamun aleykum ben bu foruma aslında yeni üye olmadım ama çokta olmadı neyse ben kendimi şöyle tanıtayım bilgisayarları seviyorum hack bilgim çok fazla yok ne biliyorsun derseniz hack nedir hacker nedir felan ve herkes gibi bende hacker olmak istiyorum inşallah bu forumda aradığımı bulurum güzel şeyler olur güzel operasyonlar yaparız sonra görüşürüz Allaha emanet

ElChapoİpV4

Moderasyon Ekibi Çaylak
10 Tem 2021
703
8
781
23
Hoşgeldin İyi Forumlar. Forum kurallarını okuyabilirsin. Güzel paylaşımlar bekliyoruz başarılar:)

32563

Üye
27 May 2022
112
1
54
selamun aleykum ben bu foruma aslında yeni üye olmadım ama çokta olmadı neyse ben kendimi şöyle tanıtayım bilgisayarları seviyorum hack bilgim çok fazla yok ne biliyorsun derseniz hack nedir hacker nedir felan ve herkes gibi bende hacker olmak istiyorum inşallah bu forumda aradığımı bulurum güzel şeyler olur güzel operasyonlar yaparız sonra görüşürüz Allaha emanet
Tam da senin gibiler için bu forum :) Merhaba. Senin gibi birini aramızda görmek ne güzel. Ben de 2017'den beri bu foruma bakıyorum ama bu yıl kayıt oldum.

XANX

Yeni üye
16 May 2022
2
4
Foruma hoşgeldin, öncelikle forum kurallarını okumayı unutma. İyi forumlar.
Hoşgeldin İyi Forumlar. Forum kurallarını okuyabilirsin. Güzel paylaşımlar bekliyoruz başarılar:)
hoş geldin aramıza umarım çok şey öğrenirsin
hoş geldin değerli dost iyi forumlar dilerim
Tam da senin gibiler için bu forum :) Merhaba. Senin gibi birini aramızda görmek ne güzel. Ben de 2017'den beri bu foruma bakıyorum ama bu yıl kayıt oldum.
Hoş geldin dostum.
Hoşbulduk Dostlar İyi Forumlar..

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
2
555
30
root
Aleyküm selam. Hoş geldin dostum, kuralları okuyarak foruma bağlı kalabilirsin.

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
Hoşgeldin Dostum Forum kurallarını okuyup,Formlardan yaraarlanmaya başlayabilirsin,Burada herkez birbirine öğretir.SAYGILAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.