Yeni VIP Üyelik Sistemi

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
VIP üyelere ileride eğitim verileceği düşünülmüş. Gerçekleşti mi veya gerçekleşecek mi ?
Ayağımızı ona göre uzatalım :):

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,120
10
Her masada Var
Evet zaten bu üyeliklerin sizden ayrı gayrısı yok ben aldım sadece isim değişikliği ve benim de biraz olsun katkım olsun 3 senedir forumda yoktum o yüzden de aldım :)

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
IBAN numarasını almak için attığım mailde Altın VIP üyelik alacağımı belirttim.
IBAN adresine 50 tl gönderip açıklama kısmına kullanıcı adımı yazdım.
Ancak kaç ay olduğunu yazmayı unuttum sıkıntı olur mu ?

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
IBAN numarasını almak için attığım mailde Altın VIP üyelik alacağımı belirttim.
IBAN adresine 50 tl gönderip açıklama kısmına kullanıcı adımı yazdım.
Ancak kaç ay olduğunu yazmayı unuttum sıkıntı olur mu ?

Gönderdiğin ücret 1 ay mukabili bir ücret olduğu için sorun yok. Aynı fiyatta başka paket yok zaten.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Merhabalar,

"Gold Vip Üyelik almak istiyorum" yazdıysanız sorun olmayacaktır.

https://www.turkhackteam.org/8099154-post42.html

Teşekkür ederim :):

Eğer bir sıkıntı olursa yönetici ücret havale/eft bedeli kesilerek para iadesi yapılacağını belirtmiş eğer olur da bir sıkıntı varsa parayı geri çevirmek yerine benimle iletişime geçerse sorunu halledebiliriz :):

Gönderdiğin ücret 1 ay mukabili bir ücret olduğu için sorun yok. Aynı fiyatta başka paket yok zaten.

Bilgilendirme için teşekkür ederim :):

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Vip üyelik sistemi tekrar aktiftir.
Aktif olmayan dönemde mail atan arkadaşların tekrar mail atmasını rica ederim.
Otomatik yanıtlama sistemi sizlere gerekli bilgileri gönderecektir.

Mevcut özelliklerde hiçbir değişikliğe gidilmemiştir.
Yönetim arasında ve yine forum hakkında'ya açılan konuda belirtilen fikirler hayata geçirilmesi mümkün olmayan, zaten sistemde mevcut olan, ya da sistem altyapısına uymayan şeyler.

Diğer web sitelerindeki vip üyelik araştırmalarında da bizden farklı ya da kullanıcılarımıza menfaat sağlayacak bir özellik bulamadık.

Bulduklarımız değerlerimize aykırı şekildeydi.

Vip üyelik öneri konusu yine açık kalmaya devam edecek. Zamanla parlak fikirler gelirse geliştirmeler/eklemeler/çıkarmalar yapılabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.