Yenı Yontem Msn Hack

199

Yeni üye
18 Kas 2008
3
0
arkadaşlar o arkadaş windows xp dekinde var vistada başlat armaya başlat bölümüne o regedit i yazıyoruz son bölümde creds yok dediğiniz yerde son olarak dynamice tıklıyoruz gerisini arkadaş ın yazdığından bende anlamadım yapamadım

Whısper1

Yeni üye
17 Kas 2008
2
0
Lan yuru gıt calısıyomus adamın dedı doru orda son asamada ıkı dosya cıkar zaten senın dedın olay mevcut deıl hersey +rep ıcın deılıdr....Bıldıgın Baska Bırsey Soyle sonucta burası paylasım sıtesı sen adam akıllı acıklasan zaten verılır ıstedın ;););)

warningspys

Yeni üye
21 Kas 2008
2
0
Meseneggerim calındı yardım!

:(slm arkadaslar ya kusura bakmayın size bişi soracam benim msn adresimi arkadasın biri aldı ve geri vemiyor gizli sorumu şifremi degiştii acaba geri msn mi alablirmisiniz lutfen

sin-jackinn

Yeni üye
27 Eki 2007
27
0
msn 7.5 kurulu olmalı bunun olması için...live falan varsa onu siliceksiniz ama bu farkedileli kaç yıl oldu be??çoktan kapatılmıştır açık misal artık live msn freeze de yemiyor o da kapatıldı ama bir denemek lazım aslen...illa başka bir girdisi çıktısı vardır...

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
çok saçma bişey ama neden bu kadar yorum aldığını sürekli düşünüorum saçma ise neden bu kadar çok yorum yapıyorsunuz !!! demekki biraz mantıklı geldi yazılanlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.