Yeniyim öğrenmem gerekli

Kr00s

Yeni üye
21 Mar 2019
7
0
Hesabım önce açıldı fakat yeni başladım sizden ricam eğitim seti varsa eğitim seti yani ne varsa öğrenmek istediklerim fazla değil sql açığı ile site patlatma insta panel gizlilik keylogger vs. ne öğrenmem gerekiyorsa üşenmeden öğreneceğim çünkü biraz kafaya taktım bu durumu 2 3 lamer uzun süredir tehdit ediyor rica ediyorum iyi forumlar.

Kr00s

Yeni üye
21 Mar 2019
7
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Son düzenleme:

Kr00s

Yeni üye
21 Mar 2019
7
0
Eğer bu işi 2 3 lameri alt etmek için yapıyorsanız malesef yaptığınız işten hiç birşey anlamazsınız azim gerek hırs değil ;)
Hırsla çıktığım yolda ne kadar azim gerekiyorsa 2 katını sergilemeye hazırım iyi forumlar

Selamlar :))

Öncelikle sql eğitim seti : https://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/840269-sql-injection-egitim-seti-thekar1zma.html

Keylogger Anlatım : https://www.turkhackteam.org/trojan...apilir-hack-egitim-seti-v1-temel-anlatim.html

Hack Eğitim setleri : https://www.turkhackteam.org/yayinl...etleri-dokumanlar-vs-pdf-video-t4k0m4n1x.html

İşine Yarar Umarım İyi Forumlar Hoşgeldin Bu Arada :))

Birşey Soracak Olursan Öm Yazabilirsin Herzaman :)
Teşekkür ederim inceleyeceğim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
2
3,007
Merhaba, ilk öncelikle konu ne olursa olsun bir konuda kendini geliştirmek için acele etmemeni tavsiye ederim. Tek kaynağa bağlı kalma, kendine bir yol haritası çiz. Ondan sonrasında öğrenmek istediğin çoğu konu forumumuzda mevcut ufak bir araştırma yaparaktan ilgili konuları görebilirsin.
Kolaylıklar Dilerim :)

Kr00s

Yeni üye
21 Mar 2019
7
0
Merhaba, ilk öncelikle konu ne olursa olsun bir konuda kendini geliştirmek için acele etmemeni tavsiye ederim. Tek kaynağa bağlı kalma, kendine bir yol haritası çiz. Ondan sonrasında öğrenmek istediğin çoğu konu forumumuzda mevcut ufak bir araştırma yaparaktan ilgili konuları görebilirsin.
Kolaylıklar Dilerim :)
Teşekkür ederim ama yol haritasını nasıl çizeceğimi bilmiyorum :D neyse bir şekilde çizmem gerekiyor sanırım umarım uzun bir yol çizmem

Y1HBZzZ

Yeni üye
20 Ocak 2019
2
0
Hızlandırılmış bir şekilde öğrenme yolu arıyorum ama yinede teşekkür ederim iyi forumlar

pekala teşekkür ederim
hızlandırılmış bir şekilde öğrenmenin imkanı yok gibi birşey çünki öğrendiğin her şeyin birde test etme süresi var uzunca.Eğer bu işi öğrenmek istiyorsan ilk önce (eğer bilmitorsan) 10 parmak klavye kullanmayı öğren hız pek önemli değil ama işine bir hayli yarar ondan sonra çok iyi temel kavramları öğren işte burası çok önemli etik hackerliğe girişte değinliyor oondan sonra belirli başlı araçları ve açıkları öğren mesela msf,burpsuite,xss vs.vs. ondan sonra geldik kodlama kısmına python html5 php gibi dilleri öğrenebilirsin (ben şuan bu aşamadayım :) )
eğer istersen özelden yaz elimde bulunan eğitimleri atayım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.