Yeter gerçekten yeter!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
Yeter artık yeter! Her gün şehit haberiyle kalkıp şehit haberiyle yatmak istemiyorum! Gerçekten artık Zoruma gidiyor. Artık Askerlerimiz Ölsün İstemiyorum. Hergün bir anne,baba evlat acısı,bir kardeş abi acısı,bir abi,abla ise kardeş acısı çeksin istemiyorum. Sadece türkiyede değil!! Konu Terörden Çıkacak Ama Tüm Dünyada sürekli kan dökülsün istemiyorum,sürekli insanlar birbirlerine düşmanca yaşasın istemiyorum. Yeter artık savaş istemiyorum. Hergün ağlayan üzülen insanlar istemiyorum. Kendi kendimizi yavaşça yok etmek istemiyorum. Dünyada savaşları durdurmak bence imkansız değil. Bunun için birşeyler yapılabilir ama NE? Artık hergün şehit haberlerini duydukça yatağımda gizlice ağlamak istemiyorum.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Ne Diyim Bilemedim
Dostum Birşey Yapabiliyorsan Yap Elimizden Geldiğince Yardım Ediyoruz Ne İstiyorsun ? Yapacak Birşey Yok. Olur Böyle Şeyler Doğanın Kanunu Bu

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Ne biliyor musun ? Çocuklarına iyi bir insan olmayı öğretmektir. Şefkat hoşgörü ile yoğrulan bir insan asla silah tutmayı bilmez. Ama insanı ne kadar eğitsen de hırslanır. Önemli olan insana insan olduğunu özünü hatırlatmaktır. Allah rahmet eylesin.

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Yeter artık yeter! Her gün şehit haberiyle kalkıp şehit haberiyle yatmak istemiyorum! Gerçekten artık Zoruma gidiyor. Artık Askerlerimiz Ölsün İstemiyorum. Hergün bir anne,baba evlat acısı,bir kardeş abi acısı,bir abi,abla ise kardeş acısı çeksin istemiyorum. Sadece türkiyede değil!! Konu Terörden Çıkacak Ama Tüm Dünyada sürekli kan dökülsün istemiyorum,sürekli insanlar birbirlerine düşmanca yaşasın istemiyorum. Yeter artık savaş istemiyorum. Hergün ağlayan üzülen insanlar istemiyorum. Kendi kendimizi yavaşça yok etmek istemiyorum. Dünyada savaşları durdurmak bence imkansız değil. Bunun için birşeyler yapılabilir ama NE? Artık hergün şehit haberlerini duydukça yatağımda gizlice ağlamak istemiyorum.

Keşke herkes senin gibi olsa

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
Ne Diyim Bilemedim
Dostum Birşey Yapabiliyorsan Yap Elimizden Geldiğince Yardım Ediyoruz Ne İstiyorsun ? Yapacak Birşey Yok. Olur Böyle Şeyler Doğanın Kanunu Bu

Haklısınız binbaşım zaten turkhackteam,. topluluklar elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Ne Yazsam Bilemedim Hepimiz Senin Gibi İstiyoruz Ve Elimizden Gelen Sadece Bu Kadar

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Malesef Bizim Elimizden Şehitlik Konusunda Bir Şey Gelmez Ancak Dua Edebiliriz. Bende Hiç Şehidimiz Olmasın İsterdim, Olaya İyi Yanından Bakmaya Çalış 1500-1600 arasında Terörist öldürdük.

OktayTR

Üye
17 May 2016
60
0
istanbul
ne biliyor musun ? çocuklarına iyi bir insan olmayı öğretmektir. şefkat hoşgörü ile yoğrulan bir insan asla silah tutmayı bilmez. Ama insanı ne kadar eğitsen de hırslanır. önemli olan insana insan olduğunu özünü hatırlatmaktır. Allah rahmet eylesin.

haklısın dibine kadar..

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Savaşın minimum boyutta olunmasını istiyorsan yeni medeniyeti kurmalısın, Tek Ulus Tek Millet Halkın görüşleriyle genişleyen paranın hükmü ve dinin hükmü sayılmayan bir sistemin kurulmasıyla bu savaş minimum düzeye inebilir hatta insanlığın gelişim potansiyeli daha çok artış sağlar.

Kimse savaş olsun istemez. Bu terör başlı başına zaten bize vuruyor çok eski tarihlere dayanan geçmişi var zaten sadece yöntem değişerek halen bu tarihi devam ettiriyorlar. Ben Türkiye mi severim insanlarını bile severim lakin kötü bir toplum olarak ve ilkeleri ayaklarımız altına alarak ilerlemeye başlıyoruz bu beni fazlasıyla üzen bir durum bizim kendi içimizde de bir savaş var.

Kimsenin gücüne gitmesin ama zengin olsam dünyanın çekirdeğini soğutur yıldız patlamasını tetikleyerek tüm günahı üstüme alırdım. Gelişmek sınırları zorlamak varken insan insanı öldürmesi kadar mantıksız bir olay yok.

Son düzenleme:

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara

Şöyle acınası yorumlar yazmayı kes ve annenden sana vanilyalı pasta yapmasını iste.
Bide diyor bunun için birşey yapılabilir ama ne asdasdasd komiksin lan sen harbi komiksin xD
Bide yazmış yukarıya dünyada savaşları durdurmak bence imkansız değil diye madem imkansız değil durdur ozaman sende niye durdurmuyorsun savaşları ? Biraz saçma gelecek ama madem çocukça düşünüyorsun bende şöyle cevap vereyim xD

Gomu gomu meyvesi yiyerek lastik adam olabilirsin ve bütün savaşları durdurabilirsin xd
Bak ben şuan atsu atsu meyvesi yedim ve sıcak adam oldum mesela :)
Daşı doprağa eritebiliyom sdaasdasd
kurşun geçirmiyor mesela şuan bedenim kurşun eritebiliyorum tek dokunuşta asdasdasd
GÜLMEKTEN ÖLDÜM PIÇAKLAYIN BENİ SJSJSJ

Savaşın minimum boyutta olunmasını istiyorsan yeni medeniyeti kurmalısın, Tek Ulus Tek Millet Halkın görüşleriyle genişleyen paranın hükmü ve dinin hükmü sayılmayan bir sistemin kurulmasıyla bu savaş minimum düzeye inebilir hatta insanlığın gelişim potansiyeli daha çok artış sağlar.

Kimse savaş olsun istemez. Bu terör başlı başına zaten bize vuruyor çok eski tarihlere dayanan geçmişi var zaten sadece yöntem değişerek halen bu tarihi devam ettiriyorlar. Ben Türkiye mi severim insanlarını bile severim lakin kötü bir toplum olarak ve ilkeleri ayaklarımız altına alarak ilerlemeye başlıyoruz bu beni fazlasıyla üzen bir durum bizim kendi içimizde de bir savaş var.

Kimsenin gücüne gitmesin ama zengin olsam dünyanın çekirdeğini soğutur yıldız patlamasını tetikleyerek tüm günahı üstüme alırdım. Gelişmek sınırları zorlamak varken insan insanı öldürmesi kadar mantıksız bir olay yok.

Aynı fikirdeyim devrem

Şöyle acınası yorumlar yazmayı kes ve annenden sana vanilyalı pasta yapmasını iste.
Bide diyor bunun için birşey yapılabilir ama ne asdasdasd komiksin lan sen harbi komiksin xD
Bide yazmış yukarıya dünyada savaşları durdurmak bence imkansız değil diye madem imkansız değil durdur ozaman sende niye durdurmuyorsun savaşları ? Biraz saçma gelecek ama madem çocukça düşünüyorsun bende şöyle cevap vereyim xD

Gomu gomu meyvesi yiyerek lastik adam olabilirsin ve bütün savaşları durdurabilirsin xd
kurşun geçirmiyor mesela şuan bedenim kurşun eritebiliyorum tek dokunuşta asdasdasd

Düşünceni Daha Kibar Bir Şekilde İfade Edebilirdin. Bu Şekilde İfade Etmen Beni Çok Kırdı. Mesajını İlgili Kişilere Bildirdim Lütfen Birdaha Olmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5

Her ne olursa olsun, şehit kavramının geçtiği bir konuda gülerek random atabiliyorsa bir insan o insanın hayat damarları kopmuştur, kanında pislik vardır.

27 Haz 2016
83
0

Bu konuşmadan sonra seni pıçaklamamıza gerek yok kendini pıçakla.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22

Şerefi olmayanın ne insana saygısı olur, ne de vatana, bayraga. Bayrak bizim direk senin olsun.

Son düzenleme:

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
şöyle acınası yorumlar yazmayı kes ve annenden sana vanilyalı pasta yapmasını iste.
Bide diyor bunun için birşey yapılabilir ama ne asdasdasd komiksin lan sen harbi komiksin xd
bide yazmış yukarıya dünyada savaşları durdurmak bence imkansız değil diye madem imkansız değil durdur ozaman sende niye durdurmuyorsun savaşları ? Biraz saçma gelecek ama madem çocukça düşünüyorsun bende şöyle cevap vereyim xd

gomu gomu meyvesi yiyerek lastik adam olabilirsin ve bütün savaşları durdurabilirsin xd
bak ben şuan atsu atsu meyvesi yedim ve sıcak adam oldum mesela :)
daşı doprağa eritebiliyom sdaasdasd
gülmekten öldüm pıçaklayın beni sjsjsj

sasdsads sjsjsj diye gülen insansın ve ıq seviyen 10 galiba

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Şehit olmak kötü birşey değil.şehit olmak çok iyi birşey vatan uğruna kendini feda ediyorsun.sadece dünyayı düşünme.tasaya girme yoksa işin içinden çıkamassın.iyi birşey şehitlerimizi düşünmem ama dediğim gibi.dünya sadece bir filimden ibaret.

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Ne diyeyim birisi İsyanda diğeri de alay'da (hayatı tiye alma durumu)

İsyan Eden Forum Üyesine;

Bizim ülkemiz bizim en son Türk olarak kalacağımız kutsal vatan parçası....Elbette şehitler vereceğiz.Unutma ki bu ülke kanla kazananıldı ve ancak ülke üzerindeki tek Türk ölene kadar Türk yurdu olarak kalacaktır.

Alay Eden Zavalı Forum Üyesine (kendini bıçaklayacak kadar aklından zoru olan kişiye)

Bu dünyadaki savaşların ve haksızlıkların altında yatan asıl neden "sen ve senin gibilerin vurdumduymazlıkları'dır." Sizin gibileri bilirim .Sizler üzerinde yaşadığı vatanı kendi yaşamlarına uğruna düşmana ve hainlere satabilecek IQ<05 altında olan ,sadece dünyada nefes alıp vermeye yarayan insan görünümlü yaratıklarsınız.

ReqWolleD

Üye
9 Ara 2017
117
0
Allah Mehmetçiğimizi Korusun Bizde İstemiyoruz Ama Yani Bizde Elimizden Geleni Yapıyorsun Allah Askerimizin Yanında Oldu

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno

Şuanki teknolojiyi düşün yapay zeka ile insanın neler yaptıgına hepimiz şahit oluyoruz.Peki tüm insanlıgın tüm beyinlerin tek bir çatı altında olduğunu düşün,güzel bir düşünce ama imkansız.Eskimeyen şey varsa oda efendiliktir.Her zaman birileri dünyayı yönetmek istiyecek ki zaten gerçekleşiyor,Artık büyük dünya savaşları yerine küçük terör grupları ve sansosyonel,toplumsal manipülerle insanları kontrol ediyorlar bundan sonraki zaman dilimindede böyle olucağından şüphem yok.Şehit haberlerinin önüne bir vatandaş olarak geçemeyiz,bizim elimizden bu vatana hayırlı evlad,devletimiz için gerekenleri yapmak ve dua etmekten başka birşey gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.