YGS için Yardım edin!!!

theshield

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
274
0
Arkds.lr ben 11. Sinifim ama mat ygs icin hic bilgim yok bana konu anlatimli kitap onerirmisiniz cok zor olmasin yeni baslangic icin gozum korkmasin sonra

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Fem Simetri Seti 3 kitaplık set güzel öğretiyor kardeşim. Onun haricinde sonuç yayınları çok temelden alıp öğretiyor.Seviyene göre kitabı senin kitapları mukayese ederek bulmalısın.

secondary

Üye
12 Şub 2016
199
0
Ygs için ufak bi tüyo vermek isterim
Diyelim sınavda kağıdı fulledin bir tanesi boş(tabi çok zeki isen) Her şıktan 20şer tane olmaz zorunda.
Yani 20 tane A şıkkı 20 B 20 C 20 D 20 tanede E boş olan soruyu mantıken bulabilirsin.
Bizim bir hocamız vardı arkadaşı yapmış bu taktiği ve cevap gerçekten doğru çıkmış. ::::)

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Kardeşim 0'dan başlagıç alırsan sana yararı dokunur bizim sınıfdan alanlar oldu ve mat yapıyolar şimdi benim bu sene son oldugu için alsamda bir faydası olmuycak 1 sene hazırlık yapıcam ve o kitabı alıcam 0'dan başlangıç matematik tavsiye ederim ...

theshield

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
274
0
0dan baslayan arkadasim senin adina uzuldum 1 senen bosa gittigi icin ozel ders dershane hikaye diyen diger arkadasim seni de unutmadim emin ol bos degil dershaneye yazildim oradaki insanlarin calisma zevki beni de kamciliyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.