Yine oldu...

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
Baylar, ben yine bir reddedilmişliğin ardından yazıyorum.
Biliyorum yine geçeceeeek...
Yine bitecek çünkü uzun sürmüyor...
Zaten defalarca yaşadım artık saymıyorum da...
Bana multi entegreli bir kız ile konuşuyoruz, saatlerce, havadan sudan, günden geçmişten ve hayati her konudan işte.
Sonra zaman geçiyor bir hafta. En fazla bir hafta, dayanamıyorum.
Söylüyorum "seni seviyorum"
İlk başta ki 5 saniyelik sessizliği bir "ney?" kesiyor.
"Çok güzel bir arkadaşlığımız var (dı), zarar verdiğinin farkında mısın!" ya da "Ne dememi bekliyorsun?" gibi.
İlginçtir, ne zaman birisine seni seviyorum desem her zaman yanlış zaman oluyor...

Üstadlar ne diyorsunuz bu konuya

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Seni seviyorum demek o kadar kolay degildir 1 haftada diyebilesin sen onunla konuştugun andan beri seviyorsundur zaten hep sudan başka degişik şeylerden konuşmak olmazki tanırsın anlatırsın ve sen olmak yerine siz olursunuz

AFYDTG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
327
0
Gezegen dışı
ReHeL Hayat devam ediyor.. Önüne bakman lazım. Sadece çalış sürekli durmadan çalış. İleride bunların hepsini unutacaksın eminim :) Sonradan ileride pişman olma biri yüzünden hayatını mahvetme. Seni sevmezse sevmesin :) Başka insan mı yok ? Beni de kimse sevmez ama umrumda değil. Ben de kime seni seviyorum desem çeker gider :D Kendinden önemli mi? Şuan birikim yapmaya başlıyorum. Kendi hayatımı kurucam. Tek başıma da olsa krallar gibi yaşıycam :) Dünyadayız dostum. Adalet diye birşey yok bu dünyada.Bunu anlamam uzun sürdü. Ama herkes kendi adaletini kendisi sağlar.Takma kafana... Kendin için çalış. Kendi adaletini sağla. İnan bana seni sevmeselerde olur. Ben de yalnızım belki de yalnız gideceğim. Fakat kafam rahat. Hayat devam ediyor bunu unutma :) Önüne bak..

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Defalarca farklı farklı kızlara dayanamayıp sadece 1 haftada çıkma teklifi ettin yani.Hepsi ile sadece 1 hafta konuştun sanıyorum.Biraz ara vermelisin her muhabbet kurduğun kızı sevmemeye çalış dostum.

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
Kendine bence biraz bak tarz değiştir parfüm cilt bakımı üstünü başını temiz tut zaten kendiliğinden gelirler ha bu arada saçta önemli :) kendine göre saç stili yap

Bide 1 hafta çok geç yangından eşya mı kaçırıyorsun kardeş

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
sen de benim gibi sanaldan kız bulup çaresizliğini bir anda olsa bırakabilirsin :D bir anda olsa iyi geliyor hem ordan reddedilince bişey olmaz en fazla engel yersin :D

yada benim dediğim sanalı boşver bi amaç bul mesela ben internetten para kazanmaya çalışıyorum ve az buz kazanmaya başladım clixsense ile kafam dağılıyor

graafik tasarımla uğraş dövüş sporlarına bak

Son düzenleme:

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,004
2
Pentagon
Baylar, ben yine bir reddedilmişliğin ardından yazıyorum.
Biliyorum yine geçeceeeek...
Yine bitecek çünkü uzun sürmüyor...
Zaten defalarca yaşadım artık saymıyorum da...
Bana multi entegreli bir kız ile konuşuyoruz, saatlerce, havadan sudan, günden geçmişten ve hayati her konudan işte.
Sonra zaman geçiyor bir hafta. En fazla bir hafta, dayanamıyorum.
Söylüyorum "seni seviyorum"
İlk başta ki 5 saniyelik sessizliği bir "ney?" kesiyor.
"Çok güzel bir arkadaşlığımız var (dı), zarar verdiğinin farkında mısın!" ya da "Ne dememi bekliyorsun?" gibi.
İlginçtir, ne zaman birisine seni seviyorum desem her zaman yanlış zaman oluyor...

Üstadlar ne diyorsunuz bu konuya

Nerde hata yaptıgını hemen söylüyüm konuştugun kişiye arkadaş olarak yaklaşma konuşmaya başlayınca belirt hemen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.