YouTube Bot V2.0 Like-Dislike-Yorum | Çoklu Hesap Ekleme | By 2007199 | C# |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Selamun aleyküm :) önceki sürümün güzel ilgi görmesine karşılık yeni sürümü hazırladım , bu yeni sürümde önceki konuda istediğiniz "10-20 tane hesapla işlemleri yapsak daha iyi olur" tarzından önerileri dikkate alarak istediğiniz bu özelliği programıma getirdim. Birden fazla gmail hesabı ekleyerek işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Üyelik Adınız: 2007199
Programlama Dili: C#
Sistem Gereksinimi: .Net Framework 4.5 ve doğal olarak internet
:)

Bu sürümde neler değişti ?

Yukarıda belirttiğim gibi çoklu hesap özelliğini ekledim, bugları çözdüm, formun tasarımını değiştirdim. Lütfen bot işlem yaparken sayfayı oynatmayın, aksi halde program hata verecektir.

Programın kullanımı:

Programı ilk açtığınızda ilk önce hesap ekleyin sonra oturum aç butonuna tıklayın ve bir şeye dokunmayın program bilgilerinizle gmail'de oturum açacaktır daha sonra istediğiniz video ismini yazın programa ve "videoları çek" butonuna tıklayın biraz bekleyin videoları alsın bu işlem bitince opsiyonel ayarlarınızı yapın programda (like mı, dislike mı, yorumunuz) sonra "Botu başlat" butonuna basın ve arkanıza yaslanarak çayınızı yudumlayın :) işlem sonunda program ilk açıldığındaki gibi olacak.(İşlem bitti yazacak label'da)

Resimler:

8a8NYk.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ekMHgF2JW34[/ame]

[+] Son Güncelleme 07.01.2019 - 13:02 [+]

BUGSUZ-HATASIZ SÜRÜM V2.3 ÇIKTI. TEK YAPMANIZ GEREKEN TEŞEKKÜR EDİP Ö.M ATMANIZ.

Version V2.3 wurde freigegeben.

Version V2.3 was released.

V2.0 Kaynak Kodlar:

Kaynak Kodları İndir

Kaynak Kod VirusTotal

Son düzenleme:

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
Selamun aleyküm :) önceki sürümün güzel ilgi görmesine karşılık yeni sürümü hazırladım , bu yeni sürümde önceki konuda istediğiniz "10-20 tane hesapla işlemleri yapsak daha iyi olur" tarzından önerileri dikkate alarak istediğiniz bu özelliği programıma getirdim. Birden fazla gmail hesabı ekleyerek işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Üyelik Adınız: 2007199
Programlama Dili: C#
Sistem Gereksinimi: .Net Framework 4.5 ve doğal olarak internet
:)

Bu sürümde neler değişti ?

Yukarıda belirttiğim gibi çoklu hesap özelliğini ekledim, bugları çözdüm, formun tasarımını değiştirdim. Lütfen bot işlem yaparken sayfayı oynatmayın, aksi halde program hata verecektir.

Programın kullanımı:

Programı ilk açtığınızda ilk önce hesap ekleyin sonra oturum aç butonuna tıklayın ve bir şeye dokunmayın program bilgilerinizle gmail'de oturum açacaktır daha sonra istediğiniz video ismini yazın programa ve "videoları çek" butonuna tıklayın biraz bekleyin videoları alsın bu işlem bitince opsiyonel ayarlarınızı yapın programda (like mı, dislike mı, yorumunuz) sonra "Botu başlat" butonuna basın ve arkanıza yaslanarak çayınızı yudumlayın :) işlem sonunda program ilk açıldığındaki gibi olacak.

Resimler:

Emsalleri forumlarda 50-60 TL iken ben ücretsiz yapıp paylaşıyorum ve üstelik kodlarını da paylaşıyorum lütfen bi teşekkürü çok görmeyin :)

Program Halini İndir

Program VirusTotal

Kaynak Kodları İndir

Kaynak Kod VirusTotal

Kaynak kodları eklediğiniz için teşekkür ederim finallerden sonra bunu havuz sistemine çevirmeyi deneyeceğim. Böylelikle kullanıcı sorunu olmayacağını düşünüyorum.

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
Rica ederim, kullanıcı sorunu derken ?

Kullanıcı sorunundan kastım 3-5 hesap eklemeye uğraşmadan bir havuz sistemi dahilinde (tabi girişte kullanıcı sözleşmesi olacak bu konu hakkında) havuzda ki tüm kullanıcılara işlem yaptırılabilecek. Adınızı yazılımdan silmeyeceğim zaten onu belirtmek isterim. Geliştirmen olarak en alta kendi adımı not düşerim olur biter :)

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Kullanıcı sorunundan kastım 3-5 hesap eklemeye uğraşmadan bir havuz sistemi dahilinde (tabi girişte kullanıcı sözleşmesi olacak bu konu hakkında) havuzda ki tüm kullanıcılara işlem yaptırılabilecek. Adınızı yazılımdan silmeyeceğim zaten onu belirtmek isterim. Geliştirmen olarak en alta kendi adımı not düşerim olur biter :)

He yani hesapları tek tek eklemekten kaçmak için havuz sistemi ekleyeceksiniz ? :)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ya sago, sana ne desek az, gerçekten kalite kokuyor.
Bu arada şifreyi saklama yöntemini de pek sevdim :D

Ellerine sağlık SAGOOOOOO :)

piyazx

Üye
27 Haz 2016
160
0
Eline Sağlık Hocam.

Fazladan hesap ekleme olayı güzel olmuş. teşekkürü verdim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.