Youtube Buglu Abone

15 Eyl 2018
67
1
Merhabalar benim bir youtube kanalim var buraya belirli muziklerin remixlerini paylasiyirum kanalim yeni acildi 1 2 senedir askidaydi abone hilesi yapmistim kanal kapanmisti uzerinden 1 2 sene gefti kanali actirdim tum hileyle ilgili herseyi sildim ne var ne yok suanda kanal hilesiz hersey fakat abone askiya alinmadan once 664 idi bu abone ile kapanmisti kanal acildi benim 5 tane gmail adresim var onlarla abone oldum 664 dan 669 oldu 1 2 saat sonra eski 664 sayisina dustu heo boyle oluyor instagramdan vs buyuk sayfalarin bazilarina reklam yaptirdim parayla fakat abone geliyor 700 abonelere dayanmisti 1 2 saat sonra eski aboneye dustu hep boyle oluyor gercek kullanicilar abone oluyor sonra eski abone sayisinda kaliyor sayi heo 664 da kaliyor millet abone oluyor onlarda abone olundu diyor fakat kanalda 665 olmasi lazm 1 kisi gelirse fakat abone kldugu halde 664 de kaliyor sorun nedir acaba ne zaman duzelir yada nasil duzelir kanalimin linki https://www.youtube.com/channel/UC5vvRnWF-wWSs7VcMr0lwWA?app=desktop buyrun bakin deneme abone olun 665 olmasi gerekirken artmiyor 664 kaliyor kanali askidan cikartigimdan beri boyle canli abone sayacini aciyorum abone oluyorum orda bile artmiyor ordada 664 diyor yardim edebilecek varmi acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.