Youtube Düşük İzlenme Sorunu

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Arkadaşlar benim youtube da " teknoloji ve savunma " adlı kanalım var. Bu kanalda havk videoları yayınlıyorum. Yayınladığım videoları da burada konu olarak paylaşıyorum

Youtube hesabımın para kazanması etkin değil. 677 abonem var. Bir haftadan beri youtube ın hakkımızı çaldığını fark ettim. Arkadaşlar youtube izlenmelerden çalıyor.

Mesala ben forma njrat fudlama ile ilgili bir konu açmıştım. Konun görüntülenme sayısı 4.130 ( 4 bin 130 kişi)
Hadi diyelim konya giren 4.130 kişiden 3000 kişi konun içindeki video yu izledi.

Fakat kanalda izlenmelere bakıyorum o videonun izlenmesi 731 de .

Youtube izlenmeleri çalıyor. Bazı kişiler izlenmeler geç gelebiliyor diyor ama kaç haftadır hemen hemen aynı hiç değişmedi.

Buradan dediğim gibi izlenmeleriniz çalınıyor. Benim gibi youtube da kanalı opan arkadaşlar var mı ? Varsa Hiç dikkat ettiniz mi sizdede durum böylemi?

Buna itiraz edebileceğimiz bir yer var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Kimi Kime itiraz edicen :D konudan videoya tıklandığına %100 eminmiş gibi konuşuyorsun birde Youtub'un senin izlenmende gözü niye olsun para kazanmada kapalıymış. bu arada 19bin abonelik kanalım var hiçbir sorun olmuyor.

Son düzenleme:

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Kimi Kime itiraz edicen :D konudan videoya tıklandığına %100 eminmiş gibi konuşuyorsun birde Youtub'un senin izlenmende gözü niye olsun para kazanmada kapalıymış. bu arada 19bin abonelik kanalım var hiçbir sorun olmuyor.

Bak konu njrat fudlama ile ilgili. Popülerliği olmasa 4.130 kişi konuya bakmazdı. Ayriyeten yukarıdaki yazıda , 3000 kişi izlediğini var sayarsak dedim. Yani 4.130 kişi konuya bakmış 4.130 izlenme niye gelmemiş demedim. 1000 kişi nin bakmadığını varsayarsak , 3000 kişi izlememişmidir? Hadi 2000 kişi izlemedi diyelim yinede 2000 izlenme olması gerek. Youtube para kazanma aktif olmasın diye böyle yapıyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.