Youtube GiR %100

free777

Kıdemli Üye
21 Eyl 2007
2,147
9
istanbul
veirilmiş emeğin teşekkürür olmaz diğer ardakaşların emeğini sahiplenmeyelim konu açarken araştırıp verelim

Son düzenleme:

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
sinox79 link bozuk değil çalışıyor . . . . .

free777 kimsenin emeğini falan çalmam....dikkat edersen kendim upload ettim . . beni bilen bilir zaten . .

megases

Yeni üye
4 Ağu 2008
1
0
bi ara böle bi program indirmiştim akabinde youtube' girebiliodum fakat bilgisayarım az daha göçüodu geri yükleme yapıp kurtardım..ama bu gerçekten işe yarıyo ve umarım bi problem çıkarmaz...teşekkürler süper paylaşım..

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
bi ara böle bi program indirmiştim akabinde youtube' girebiliodum fakat bilgisayarım az daha göçüodu geri yükleme yapıp kurtardım..ama bu gerçekten işe yarıyo ve umarım bi problem çıkarmaz...teşekkürler süper paylaşım..

bende bi problem çıkarmadı....tıkır tıkır çalışıyor...

berna22

Yeni üye
5 Ağu 2008
23
3
defalarca verildi her gün bu youtube girişi için konu açılıyor lütfen araştırıp açalım

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
iyi PM atın moda silsin konuyu......çok biliyosunuz ya.....ordan burdan kopyala yapıştır yapmıyoruz biz...sizler için özel olarak upload ediyoruz ama sizin gibilere yaranılmaz.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.