Youtube Hacking nasıl yapılır?

adanamaz

Yeni üye
18 Ağu 2023
26
6

hemen efendim;​

YouTube Hacking, (Hesap alma, kapattırma)?

Sevmediğim bir arkadaş var onun kanalı kapattırmak istiyorum araştırmaya üşeniyorum; kısa yoldan arkadaşın kanalı kapattırmak istiyorum.

"Hesap alma, kapattırma"
mantığı ise hesabını alıp ben kendim halledicim yada bildiğiniz kapattırma işte.

Şimdiden Teşekkürler(y)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
544
Kemalizm
Başlıkta gördüğün gibi
Bu nedir?
1017823998740008984.webp

Agent-47

Katılımcı Üye
23 Mar 2023
415
265
HACKERİSTAN
Aga bunu söylemeyi sevmem ama üşeniyorum keyloger felan uğraşamam ben açığım kodlamayı yaz bitti

Bunun kısa yolu yokmu ya şunu indir gmail kurulum uğraş 5 saat sürer bence haklıyım herkes öyle ister
kardeşim adamı ratla çal hesabını veya başka türlü zarar ver bu instagram mı hesap kapattıracan boş işler hem bırak

crax6

Üye
8 Ara 2022
86
21
Dünya

hemen efendim;​

Sevmediğim bir arkadaş var onun kanalı kapattırmak istiyorum araştırmaya üşeniyorum; kısa yoldan arkadaşın kanalı kapattırmak istiyorum.

"Hesap alma, kapattırma"
mantığı ise hesabını alıp ben kendim halledicim yada bildiğiniz kapattırma işte.

Şimdiden Teşekkürler(y)
Bence hiç uğraşma ver adresini direk kısa yoldan tepesine çökelim sorunu kökünden halledelim :)

hemen efendim;​

"Hesap alma, kapattırma"

Şimdiden Teşekkürler(y)
Selamlar adanamaz Youtube Hacking şu anki günümüz Crypto Virüscülerin kullandığı mail yöntemi ile hacklenmektedir.2023 2022 bir çok ünlü Youtube kullanıcısının hesabı çalındı.Linux ortamında yapılan paylodlar mail olarak kişiye iletildiği aman ve resmi bir cümle ile mail göze renkli gözükür ise oltaya düşen kişiler oluyor.Fake Link,Fake Youtube Scripti gibi şeyler ile olabiliyor.Youtube Hesap kapatma işlemi sahte telif hakları ile yapabilirsin.Youtube Politikasına uymayan bir sahneyi Anonim olarak uzun şekilde telif hakkında anlatabilirsin.Çünkü Youtube Telif Hakkı kısmı güvenlik olarak yetersiz.Daha çok öğrenmek için forumda diğer katagorilere göz atmanı isterim kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.