Youtube İçerik

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Youtubede İnternet Televizyonu bir kanalım var kendime özgü seriler başlatmak istiyorum challenge değil belgesel tarzında sizce ne yapmalıyım?

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
1
2,111
root@M3TA~#
Youtube ortamında ciddi anlamda hayal gücünüz geniş olmalı. bir tavsiye olarak senin tarzın olan kanalları izleyip ilham alman illaki sende bir proje oluşturacaktır

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Youtubede İnternet Televizyonu bir kanalım var kendime özgü seriler başlatmak istiyorum challenge değil belgesel tarzında sizce ne yapmalıyım?

Belgesel, insanların ilgisini ne yazık ki fazla çeken bi içerik türü değil ama işini iyi yaparsan elbette karşılığını alırsın. Bugün 1 Milyon aboneye sahip insanlar tak diye gelmediler o yerlere. Kendine güven, çektiğin videoları 3 kişi bile izlese devam et, pes etme. Mesela yakın bir tarihte "kanlı ay" diye bir olay gerçekleşti, bunun hakkında belgesel çekebilirsin. Trendleri yakalayabilirsin. Başarılar.

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Belgesel, insanların ilgisini ne yazık ki fazla çeken bi içerik türü değil ama işini iyi yaparsan elbette karşılığını alırsın. Bugün 1 Milyon aboneye sahip insanlar tak diye gelmediler o yerlere. Kendine güven, çektiğin videoları 3 kişi bile izlese devam et, pes etme. Mesela yakın bir tarihte "kanlı ay" diye bir olay gerçekleşti, bunun hakkında belgesel çekebilirsin. Trendleri yakalayabilirsin. Başarılar.

Belgesel pek izlenilmesede video süresi uzun olduğu için diğer videolara eşit oluyor tek belgesel değil youtubede televizyon kanalı kurmak istiyordum 7/24 canlı yayın olarak haber için telif haklarını alamdım iha dha gibi ajanslardan belgeselleri deneme yanılma yöntemi ile test edip kendi kanalıma yüklüyebiliyorum

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Belgesel pek izlenilmesede video süresi uzun olduğu için diğer videolara eşit oluyor tek belgesel değil youtubede televizyon kanalı kurmak istiyordum 7/24 canlı yayın olarak haber için telif haklarını alamdım iha dha gibi ajanslardan belgeselleri deneme yanılma yöntemi ile test edip kendi kanalıma yüklüyebiliyorum

Canlı yayın konusunda çok izleneceğini sanmıyorum. BaBaLa TV var senin dediğin gibi, Televizyon gibi farklı içerikler paylaşılıyor. Haber bülteni gibi Burak Güngör'ün yaptığı şekilde bir şeyler yapabilirsin.

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Canlı yayın konusunda çok izleneceğini sanmıyorum. BaBaLa TV var senin dediğin gibi, Televizyon gibi farklı içerikler paylaşılıyor. Haber bülteni gibi Burak Güngör'ün yaptığı şekilde bir şeyler yapabilirsin.

Haber bülteni için televizyondaki haberler nasılsa aynı o şekilde yapmayı düşünüyorum aa izin verirse ama tek bir video atmak istemiyorum Adobe after effects premiere pro gibi programlarda kendime güveniyorum

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Örneğin bir konu hakkında araştırma yaptıktan sonra o yerleşim alanına gidip bunu video halinde yayınlayabilirsiniz. Hiç olmadı Barış Özcan gibi içerikler de çıkartabilirsiniz. Şu sıralar rağbet görüyor.

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Hocam bilmem düşünür müsün ama youtube'da Düzgün bir şekilde Hack Kanalı yok ve bence olması çok rağbet görür :)

Burda ki insanların yürümek kadar iyi bildiği şeyleri bir çok insan bilmiyor

Güzel bir montaj ve kameralı bir hack veya ona benzer konularda çalışırsan seni tamamen ayıracaktır diğer kanallardan :)

Örnek : AdBlock gibi bir eklentiden haberi olmayan ve reklamlardan çok şikayetçi olan kişiler var :)

Şuana kadar gördüğüm en iyi kanal PcDunyası Ama o da pek fazla montajla uğraşmıyordu.

Onun dışında Eskiden Asosyal TR Nickli bir arkadaş vardı ve o baya tutmuştu :) Neden bıraktığını veya bıraktı mı bilmiyorum :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.