Youtube ile ilgili sorunlarım

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network
Youtube de video koydum.
1 ) Video mu öne çıkarmak için hastag vs konuluyormuş bunları nereden koyabilirim ?

2 ) Videoları mı ve kanalı mı reklamlara vermek istiyorum youtube'de nereden verebiliriz.
3 ) Organik abone ve izlenim nasıl kazanabilirim?

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
159
Tor V3
Youtube de video koydum.
1 ) Video mu öne çıkarmak için hastag vs konuluyormuş bunları nereden koyabilirim ?

2 ) Videoları mı ve kanalı mı reklamlara vermek istiyorum youtube'de nereden verebiliriz.
3 ) Organik abone ve izlenim nasıl kazanabilirim?
Hashtaglar videonun içeriğini tanımlar niteliktedir mesela gta videosu çektiysen ve çektiğin video ile ilgili ise #GTA gibi hashtaglar koyabilirsin. abone ve izleyici kazanmak içinde kendine bir plan belirlemelisin haftada kaç tane video atacaksın hangi günlerde atacaksın hangi saatte yüklenecek gibi. Keşfete düşen video içeriklerine bakabilirsin veya kendine özgün bi içerik istersende yapabilirsin video atmaya devam ettikçe eğer videolarını aksatmazsan izlenmelerinde artar.

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
501
211
Dostum bence parayla reklam yapma yaptırma. Çünkü o reklamdan sana gelen ızleyıcı sana hiçbir şey katmaz. Sana önerim şudur eğer hızlı gelişmek istiyorsan uzun videolardan başlama. Oyun trendlerine olsun gözün sürekli kendi çapında nalizler yap tutan shortslara bak ve kendıne ona gore bır içerik oluştur. Böyle bir düzen kur ve her gün aynı saate videolar tutmasa bile mutlaka video at. Az kaliteli yap ve insanlar videonda tutmayı başar. Eğer olaki tutulursan yine shorts videoalrı atıcaksın ve o attığın shorts videolarından uzun vıdeolar çekıp kanalında yayınlıyacaksın bu düzen bozmadan devam edıceksın.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
Merhaba,

1- Direkt olarak, video ismine veya açıklamasında yazabilirsiniz.

2- Google Ads, sitesinde detaylı bilgiler verilmiştir. Yine o siteden reklam verebilirsiniz. Şartlar, ücret vs. yazmaktadır.

3- Bu hizmeti parayla veren siteler var fakat
hile katma ihtimalleri yüksek olduğu için önermem. Sıklıkla video paylaşarak, anketler düzenleyerek, canlı yayınlar açarak, reklam vererek, sosyal medyayı aktif olarak kullanarak, grafik alanına yatırım yaparak, trend videolara yorumlarda bulunarak abone ve izleyici sayısını arttırırsınız ve de deneyiminiz de artar.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.