Youtube kanal hakkında.

ProSans

Üye
15 Eki 2014
94
0
Merhaba arkadaşlar tekrardan canınızı sıkan bir konu ile beraberim.
Ben youtube üzerinden az da olsa para kazanıyorum ama bir türlü kitleye ulaşamıyorum ve izlenme sayım da az. Elimde yeterince kaynak olmadığı için sanırım bu sorunu yaşıyorum eğer bana fikir ve kaynak yollayabilirseniz çok mutlu olurum bir de tabiki tavsiyelerinizi eksik etmeyin. :)

ErsinRedLike

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
501
0
Öncelikle oyun videosu çekme, Türkiye oyun videosuna fazlasıyla doymuş bulunmakta artık. Değişik fikirler düşün, illa ki bilgisayar başında video çekmeye de bilirsin. Kanalını güncel tut, bolca video at, ileriyi düşünmeden. Tabi video atarken sosyal medya hesaplarında da reklamını yap. Asla hile, bot işlerine girme asla. Sende göreceksin ki ileri ki zamanlarda kanalının nasıl yükseldiğini. Bunu da unutma; Şabretmeyi bilmiyorsan, baştan kaybetmişsindir.

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Öncelikle oyun videosu çekme, Türkiye oyun videosuna fazlasıyla doymuş bulunmakta artık. Değişik fikirler düşün, illa ki bilgisayar başında video çekmeye de bilirsin. Kanalını güncel tut, bolca video at, ileriyi düşünmeden. Tabi video atarken sosyal medya hesaplarında da reklamını yap. Asla hile, bot işlerine girme asla. Sende göreceksin ki ileri ki zamanlarda kanalının nasıl yükseldiğini. Bunu da unutma; Şabretmeyi bilmiyorsan, baştan kaybetmişsindir.

Tamamiyle katiliyorum oyun videolari disinda videolar cek :)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Bence arkadaşlar yanılıyorlar. Oyun videoları da çekebilirsin ama bence bi ayrıcalığın olmalı. Mesela şöyle düşün o kadar çok izlenen oyun kanalı var ama seninki neden izlensin. Belki sunumun komiktir belki iyi oynuyosundur yada iyi oynadığın oyunlar vardır bu tarz şeyleri çek bence.
Mesela ciddi olmamalısın bence oyun videosu çekerken, komik olmalısın tabi kendinide rezil etmeden.

HASAN FK

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
367
0
İstanbul
Bence arkadaşlar yanılıyorlar. Oyun videoları da çekebilirsin ama bence bi ayrıcalığın olmalı. Mesela şöyle düşün o kadar çok izlenen oyun kanalı var ama seninki neden izlensin. Belki sunumun komiktir belki iyi oynuyosundur yada iyi oynadığın oyunlar vardır bu tarz şeyleri çek bence.
Mesela ciddi olmamalısın bence oyun videosu çekerken, komik olmalısın tabi kendinide rezil etmeden.

burakoyunda gibi mi ?

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya
bence ilginç bilgiler ve sosyal deneyler vb çek ama kendine özgü olsun boylece büyük bir kitleye oluşturabilir sende bir youtuber olabilirsin bu arada youtube kanalının linkini atsana bi bakim videolarına

'Elit'

Özel Üye
26 Ocak 2016
1,538
15
Uzay Boşluğu
Bence meslek tanıtımı yapabilirsin.

hergün 1 meslek veya haftada 1 mesleklerden , kesitler alarak resimlerle bilgi videoları çekebilirsin.

Vaktin varsa eğer çalışma alanlarına gidip nedir ? nasıl yapılır gibi videolar çekip upload edebilirsin.

Aklıma geldi ama çalışmaktan vaktim olmadığı için faaliyete geçiremedim.

Eğer fikir aklına yattıysa ben sana meslekler hakkında yardımcı olurum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.