YouTube logomun rengi değişti

ReDuEx

Yeni üye
7 Nis 2021
24
3
Arkadaşlar merhaba, başlığıma ne yazacağımı bilemedim ama benim youtube logomun rengi değişti ve logunun yanında Uğur Demir yazmaya başladı. Bu kim bilmiyorum ama başına gelen var mı böyle bi olayın

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
Selamlar Saygı Değer Üye

Link Adresinize Baktığımda Herhangi Bir Sorun Göremedim.
Sorun Olmaz Sanırım Kullanabilirsiniz Rahatlıkla
Edge Özelliğinden Geliyor Olabili
r.

Başka bir sorun ile karşılaşırsan unutma sadece bir bilet uzağındayız. ^.^

Sağlıcakla kal ♥

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █Turk Hack Team Çaylak █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
5
1,774
Arkadaşlar merhaba, başlığıma ne yazacağımı bilemedim ama benim youtube logomun rengi değişti ve logunun yanında Uğur Demir yazmaya başladı. Bu kim bilmiyorum ama başına gelen var mı böyle bi olayın

Öncelikle Merhaba,
Bu Tarz Sorunlar Çok Yüksek İhtimalle Tarayıcı Kaynaklı Olurlar. Farklı bir Tarayıcıdan Girmeyi deneyebilirsiniz ya da Tarayıcı ayarlarını Değiştirebilirsiniz.

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
Bugün aynı olay başıma geldi, herhangi bir eklentim de yok halbuki. Sayfayı yenilediğimde Tr yazmaya başladı ama bu durum beni kıllandırdı açıkcası.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
Tarayıcı verilerini sıfırlamayı dene. Bekli virüs olabilir. İndirdiğin programları kullanmıyorsan (Sildiysen) ondan bazı dosyalar artık kalabiliyor. Bunları silmeyi deneyebilirsin. Sorun yine devam ediyorsa AntiVirüs ile kendini korumaya al. Neden veya nasıl olduğu bilinmediği için bunları diyebilirim

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,173
Selamlar, bunun kullandığınız Windows iso'su ile ilgili bir bağlantısı olup olmadığını kontrol edin. Eğer yok ise tarayıcıyı "CCleaner" gibi yazılımlar ile temizleyerek tekrar deneyin.

A

Advisor1

Ziyaretçi
Edge ile sayfaya sağ tıklayıp "Türkçe diline çevir" derseniz TR yazısı Uğur Demir oluyor. Virüs falan değil merak etmeyin :) Akıllının biri Microsoft Translate'te TR'nin Türkçe karşılığını Uğur Demir olarak yazmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.