Youtube MP3 İndirici //kaanumay

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Youtube MP3 İndirici v1.2 //kaanumay

Boş vaktimde yazdığım başka bir programdır. İnternette bir çok online siteden yapabildiğiniz bir şey fakat bu masa üstünüzde direkt olarak indirebileceğiniz küçük bir program :)
NOT: İşinize yaradıysa teşekkürü unutmayın :)
NOT2(ÖNEMLİ): Programı XP kullanıcıları çalıştıramaz sebebi ise XP .NET Framework 4.5 desteklemiyor. Programı Lütfen bunu göz önünde bulundurarak indirin aksi halde bu geçerli bir Win32 uygulaması değil hatası almanız muhtemel.

KULLANIM
1. Youtube Linkini gerekli kutuya yaz
2. Download butonuna tıklayıp işlemi başlat

LİNKLER
YoutubeMP3 (v1.2): TIKLA
YoutubeMP3 (v1.0): TIKLA

VIRUS TOTAL

YoutubeMP3 (1.2): TIKLA
YoutubeMP3 (1.0): TIKLA

GÜNCELLEME NOTLARI
V1.2
- Youtube istatistikleri eklendi. -
- Bir kaç hata fixlendi. -
PROGRAMDAN GÖRÜNTÜLER
Mp2Z1g.png

Ykp9dZ.png

Son düzenleme:

border

Yeni üye
19 Nis 2015
20
0
selamun aleykum

evvela şunu söyleyeyim program tasarlama kodlarını nasıl buluyorsunuz bu konuda yardımcı olur sanız sevinirim bende vb.net c# kullanıyorum kardeşim yardımcı olurmusunuz rica etsem

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
selamun aleykum

evvela şunu söyleyeyim program tasarlama kodlarını nasıl buluyorsunuz bu konuda yardımcı olur sanız sevinirim bende vb.net c# kullanıyorum kardeşim yardımcı olurmusunuz rica etsem

Program tasarlama kodları derken tam olarak anlayamadım. Program arayüz tasarımından bahsediyorsanız Visual Studio zaten bunu size basit bir arayüz ile sunuyor. İç kodlarından bahsediyorsanız 4 yıldır uğraştığım bir dil olduğu için çok nadir olarak stackoverflow gibi sitelerden yararlanıyorum. Diğer bölümler zaten belirli şeyler :)

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
daha önce de görmüştüm yine de elinnize sğık

Teşekkür ediyorum. Fakat yorum yazarken biraz daha anlaşılır yazmanızı öneriyorum. Yazmış olduğunuz yorum sanki programı başka yerden bulup gelip paylaşmışım gibi bir sonuç ortaya çıkarıyor. Aynı türden bir program görmüş olabilirsiniz fakat bunu daha önce görmüş olmanız imkansız sebebi ise programı 1 saat önce yazıp koydum buraya :)

Cms Brute Forcer

Yeni üye
6 Nis 2016
20
0
Teşekkür ediyorum. Fakat yorum yazarken biraz daha anlaşılır yazmanızı öneriyorum. Yazmış olduğunuz yorum sanki programı başka yerden bulup gelip paylaşmışım gibi bir sonuç ortaya çıkarıyor. Aynı türden bir program görmüş olabilirsiniz fakat bunu daha önce görmüş olmanız imkansız sebebi ise programı 1 saat önce yazıp koydum buraya :)
yok onu kastetmedim. Daha önce benzerini görmüştüm dedim ama emin değilim. Sizinkinin tam aynısı değil tabiki

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
v1.2 çıkmış bulunmakta. Programda olmasını istediğiniz özellikleri veya gördüğünüz hataları bildirirseniz yeni güncelleme ile fixlerim :)

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
indireceği videolarda süre sınırlaması var mı? örneğin ben 1 saatlik videoyu mp3 olarak indireceğim buna izin veriyor mu?

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Bende çalışmadı dostum,win 10 32 bit kullanıyorum.

Almış olduğunuz Hatayı yazarsanız yardımcı olabilirim.

Rica ederim. Umarım işinize yaramıştır. :)

Yine yapmışsın yapıcagını teşekürler :)

Ben teşekkür ederim :)

indireceği videolarda süre sınırlaması var mı? örneğin ben 1 saatlik videoyu mp3 olarak indireceğim buna izin veriyor mu?

Süre sınırı bulunmamaktadır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.