Youtube Programsız Video İndirme Videolu Anlatım !!

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
1
İstanbul
bugün sizlere youtube'den nasıl programsız video indirilebileceğinizi göstereceğim
genellikle bu işler için program indirmek zorunda kalıyoruz ben de bu işin önüne geçmek için bir video çekiyorum aslında çok basit ilk olarak indirmek istediğimiz videoya gidelim ardından adres çubuğundan videonun adresini kopyalayalım
örneğin bu video hemen kopyalayalım

sonra yeni bir sekme açıp linki oraya yapıştıralım
ve youtube yazan yerin başına 10 koyalım

gördüğünüz gibi indirme ekranı geldi burdan istediğinizi seçip download butonuna basmanız yeterli onun dışında bazı alternatif siteler de var onlardan bazıları ;

KeepVid: Download and save any video from Youtube, Dailymotion, Metacafe, iFilm and more!
Dirpy - Internet DVR - YouTube to MP3 Converter and Video Downloader (Daha Kullanışlı)

yada 10 yerine ss de yazabilirsiniz

umarım faydalı olmuştur

görüşmek dileğiyle

Byeren100//

Videolu Anlatım ! [İZLE]

Tıkla Videoya Git

Bu arada arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış olabilirim :RpS_thumbsup:

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
free youtube sitesine baglaniyor ve reklam var..tavsiyem idm indir kur basin agrimasin..:) paylasim icin sag ol.. fena degil sistem..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.