YouTube Yorum-Like-Dislike Botu By 20071999 |C#| Hem Kodları Hem de Program Halini Paylaşıyorum

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Eline sağlık demek deep türkiş web ha :trl
arşiv biçmi tanınmıyor hatası alıyorum biri klasör yada zip halinde atabilirmi

Son düzenleme:

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
gmail ile giriş yapmadan olmuyor mu ?

Dostum oturum açmadan nasıl beğenip yorum atıcan ?

Sago'nun parçalarına toplu like mi atıyorsun ? Eski parçalara atma. Emeğine sağlık.

eyw :) o an aklıma baytar geldi direk :D

Biz hesap ekleyebilirmiyiz

hesap ekleyebilir miyiz derken çoklu hesap ekleme sonraki sürümde gelebilir.

peki bizim kendi profilimizmi atıyor yoksa yüzlerce bot hesapmı?

profilimiz.

Ellerine sağlık usta eyvallah :)

teşekkürler :)

trhacktr54

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
492
0
WEB
bu hatayı alıyorum virüs programları virüs olarak algıladı kapattım tekrar indirdim sonuç bu nerede hata yaptım

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
GoogleDriver + Selenium büyük nimet. Geçmişte bir sistem için bot yazmakla uğraşırken shdocvw(temeli "iexplorer") kütüphanesiyle çalışmıştım. Resmen eziyetti: yeni pencere aç tüm documen.ti çek mshtml ile yeni bir documen.t oluştur ordan ona aktar , manipüle et vs vs. Artık kolaylık var artık rahatlık var tüm developer familysine teşekkür ediyorum. Bu arada eline sağlık çok güzel olmuş :D

hocam ben de birkaç gün önce keşfetmiştim gerçekten büyük nimet, önceden webbrowser tabanlı çalışıyordum eziyetti resmen :D eyw :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.