YouTube

Scormia

Yeni üye
5 Haz 2016
34
1
Merhaba arkadaşlar YouTube a ilk videomu 24 saat önce attım ve 24 saatte 500 izlenme geldi ilk videoya göre iyi bir oran mı?

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
İlk videoya göre sayın iyidir kardeşim iyice arttırmak için şu işlemleri yap

Tanıtım,etiket,başlık,içerik en önemli 4 kural budur kardeşim etiketin iyi olsun arama kısımlarında çıkma ihtimalin yükselir, içerik ne kadar kaliteli video çekersen izlenmen yüksek olur, başlık başlık çok dikkat çekiçi olması gerekir başlıkla birlikte video resmide uyumlu olmalıdır, tanıtım'a gelince facebookda youtube gruplarıvar buralara girip video tanıtımı yapabilirsin iyi günler

21 Ağu 2016
125
0
Das Reich.
Bence gayet güzel hitin var.Üstteki arkadaşın dediği gibi başlık , etiket çok önemlidir.Ve bozkurt abimizin tanıttığı siteyide kullanırsan videon duyulmuş bir video gibi dorklar sonucu üst sayfalarda yer alır. Daha iyi yerlere gelmen dileğiyle iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.