Youtubea girmek, Youtube Yasaklandı. Youtube a gir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Birçok yöntem var bunun için bazınız bilir bazınız yeni duymuştur. Buyrun beni takip edin.
youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor.engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek,turkhackteam.net
1. Yol:
Ayarlar>Yerel Ağ Bağlantısı>Özellikler>internet iletişim kuralları(TCP/IP) bunu
seçip
Aşağıdaki Dns Sunucu adresini kullan :
Yeğlenen DNS sunucu adresine şununlardan herhangi birini yazın
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6

hepsi bu.Heryere rahatlıkla program kurmasız çok hızlı şekilde giriş
yapabilirsiniz.
youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor,youtube girme,youtube engelleme,youtube açılmıyor.engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek, engellenmiş sitelere girmek, mahkeme kararlı sitelere girmek,turkhackteam.net

2. yol:

Anti-Ban Programı

Güzel bir türk yapımı olan programı indirip açınız. Girmek istediğiniz sitenin adını yazarak İzin Ver Butonuna tıklayınız

Eğer ayarları geri çevirmek isterseniz de - Seçenekler - Adresleri serbest bırak yolunu izleyebilirsiniz.

Link: https://tik.lat/eLaes

3. yol:
Steganos Internet Anonym Pro 6
Programın Adı Şu Steganos Internet Anonym Pro 6 Googledan bu Programı Bulabilirsiniz Kurdugunuzda Programı Çalıştırmanız Yeterli... Tipik bir Ip değiştiricidir kendisi ve bu programın ekibi gayet profesyonel kişilerden oluşuyor.

https://tik.lat/It91g

Karar sizin iyi günler dilerim
Tags: youtube a gir,youtube, youtubea giriş, youtube izle,

Moderatör tarafında düzenlendi:

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
ben 3333 verdiği ilk yöntemi denedim olmadı bycrausers in verdiği ip leridenedim olmadı by ogasın verdiği linke tıkladım oldu diğer iki yöntemin çalışmama nedeni benim makinadanmı kaynaklanıyo herhalde bir eksik var benim pc de neyse genede bişiler düşünüp emek sarfeden herkese teşekürler

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.