YouTube'a Nasıl Tarz Video Atayım ?

sLJo

Üye
9 Ara 2017
172
1
Nereye
Merhaba Arkadaşlar YouTube'a Videolar Yüklemeyi Düşünüyorum Nasıl Videolar Atayım Yorumlarınızı ve İçerik Fikirlerinizi Bekliyorum.
*Sessiz Videolar Olucaktır.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Size önerim bir hocamında yaptıgı gibi çocuk cizgi filmlerini saatlik olarak atmanız çocukların izlenmeleri artar diye veya isterseniz trendlere çıkan videoları kendiniz paylaşın gündemde olan konuları

sLJo

Üye
9 Ara 2017
172
1
Nereye
Size önerim bir hocamında yaptıgı gibi çocuk cizgi filmlerini saatlik olarak atmanız çocukların izlenmeleri artar diye veya isterseniz trendlere çıkan videoları kendiniz paylaşın gündemde olan konuları

Hocam

Hocam onları paylaşsam bile telif atabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Cizgifilm,SessizSinema,Oyun Videolari Atarsanız İlgi Topliyabilirisniz

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
Mr gear bu adamın videolarını herkes paylaşıyo ve telif yemiyo baya da izleniliyor bakabilirsiniz

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0

Hocam

Hocam onları paylaşsam bile telif atabilirler.

Hocamin Dedigi arkadas benim Iyi izlenme Alabiliyorum fakat bir cok Attigim Animasyon Film Dunya geneli telif Yiyir o yuzden mesela 10tane anima film atiyom 1tanesi yemiyir anlayacagin baya mesakatli bir is

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
151
New World
Selam,

Eğer sessiz video yükleyeceksen 3D terapi görüntüleri içeren video yükleyebilirsin. Baya bi ilgi çeker...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.