Youtube'de 3 Spam Video ile 239₺ Kazandım

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
dXGZdL.png

Kod:
 [URL="https://tik.lat/03iio"] [SIZE=4][COLOR=DarkOrange]KANAL LİNK[/COLOR][/SIZE][/URL]

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
abazalar kazandırıyor vol 23184527185125

Güzel İnsan Spam Kanal diyorum yani İleriye dönük Müthiş şeyler yapılacak bir şey demiyorum Spam kanalda Amaç kısa süreli Gelirler elde etmek sormadın Ama söyliyim Paranın Sadece %5'i Küçük Resimden geldi gerisi hile ile yapıldı iyi forumlar

Güzel İnsan Amaç burada gövde gösterisi Değil. Eğer kısa sürelide para kazanmak isteyip yapayanlar oluyor demek iyi forumlar

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
iletişim bilgileri paylaşmak yask

İletişim bilgileri paylaşmadım kanıt olarak oraya sundum iyi forumlar

nasıl yapıyorsunuz bunu anlatabilirmisiniz?

Yarın büyük ihtimal Bununla ilgilli bir Anlatım paylaşacağım Bunun tamamı videoların izlemesinden gelmedi Hile karıştırdım işin içine

nerde paylaştın videoları ve telif hakkı çıplaklık falan gelmiyor mu

Videoları hiç bir yerde paylaşmadım HİT Kendiliğinden geldi ve Bunlar Tam Adult şeyler değil Youtube tamamen Çıplaklık içeren ve onaylanmış kanallarda yayınlanan videolar var. Telif hakkına gelirsek videolarda İntro ve ufak editler yaparsan böyle bir sorun olmaz Tabi direkt gidip Film Paylaşmanın Mantığıda yok

Teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.