Youtubede istediğin videoyu istediğin formatta indirme programsız

ByVolDemort

Uzman üye
2 Kas 2009
1,043
0
C:\Intel
güzel paylaşım ama kotalıyım videoyla işim olmuo hack döküman Program indirmeyle 1 ayda 4 gb kota doluo saten video izlesem çok aşarım şimdiki halimle her ay en az 700 mb aşıyorum...:(Hemde Türkiyede İnternet hızı diğer ülkelere göre çok düşük nedenide şu: Bizim internet yer altı kablolarımız bakırdan diğer ülkelerde ise fiberobtik kablolar mıydı o kablodan döşenmiş ama bakır kabloya göre çok pahalıymış o kablo bir arkadaş aradı ttneti nie böle diğer ülkelere göre yavaş die adam 2 milyar dolar ver döşim sizin siteye demiş :D

smyborg

Üye
3 Eyl 2009
104
0
Gizli
güzel paylaşım ama kotalıyım videoyla işim olmuo hack döküman Program indirmeyle 1 ayda 4 gb kota doluo saten video izlesem çok aşarım şimdiki halimle her ay en az 700 mb aşıyorum...:(Hemde Türkiyede İnternet hızı diğer ülkelere göre çok düşük nedenide şu: Bizim internet yer altı kablolarımız bakırdan diğer ülkelerde ise fiberobtik kablolar mıydı o kablodan döşenmiş ama bakır kabloya göre çok pahalıymış o kablo bir arkadaş aradı ttneti nie böle diğer ülkelere göre yavaş die adam 2 milyar dolar ver döşim sizin siteye demiş :D

:D kardeş ne bakırı yaw bi elektronikçi olarak düzelteyim fiber ler 3 ayrılır:

1)kristal cam-cam fiber ler
2) kristal cam-plastik fiberler
3)plastik -plastik fiberler vardir
ama hepsi camdır hammadesinden bahsediyorum tabiki güzel yurdum internet altyapısı 3 şıktır.:secret

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
kardeşim filmin dolmasını bekliyor buda zaten filmi izledimmi indirmeme ne gerk var ki zaten pc ye kaydediyor bir kere izledikten sonra kaydediyor ve hep izliyorum işte bu yüzdn kota gidiyor video izledinmi zaten izlediğin video pc ye kaydediliyor
izlediklerini açmak için : bilgisayarım/C/******** and settings/adminastratör/local settings/Tempory internet files :::::: buraya kaydediyor bunu yeni öğrenenler için ilk önce tempory internet filesi bi temizlesinle ve simge yerleştirmeyi boyuta göre yapsınlar daha sonra boyutu yüksek olan videodur zaten onu bi dosyaya koyun ve izleyin kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.