Yt vıdeomu nasıl en uste cıkarırım

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Selam dostlar,

bugün yt'ye bir video yükledim ama rakibimin 10-15 tane videosu indekslenmiş.
aynı içerikten hem yt de hemde google'da, sadece video farklı.

ben nasıl bunu altüst ederim ve ilk sıraya yükselirim.

googla site ekle yapıldı
ping yollandı

Önerilerinizi,taktiklerinizi bekliyorum :))

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
YouTube bir videoyu üst sıralara çıkartmak içi etiketler, başlık ve açıklama kısmını daha çok dikkate alır. Videonun başlığı açıklama kısmı ve etiketleri kısa ve özet olacak şekilde video ile alakalı olmalıdır. Tabiki üstlere çıkabilmesi için de insanların izlemesi gerekli. İnsanlar ne kadar çok izlerse videon aramalarda o kadar üst sıraya çıkar. Bunu sadece ben değil Udemy'de Youtube Eğitim Seti içerisinde Ruhi Çenet'de anlatıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.