Yüzümüz Neden Aşkta Gülmüyor

Stockholm0

Yeni üye
8 Şub 2022
24
1
3
12 saat çalışıyorum dışarda pek sosyal aktivitem olmuyo mecburen iş yerinden bi kızla flörtleşiyoruz 1 haftadır çok ciddiye alıyorum olayları mesela geçen biri dışarı konusmaya cagırmıs gitmiş sonra bana rahatsız oldum diye anlatıyor ** ondan sonra çocukla kousuyorum uzak dur felan ayakları bilirsiniz işte
daha sonra herşey güzel gidiyor dışarda eğlenmeye gidiyoruz samimiyiz ertesi gün her gün çıkışta servise beraber bineriz servisler kalkmadan sohbet ederiz bugün gelmedi mesela bütün modum düştü düşünmemeye çalıştıkça her hareketinde bi mana arıyorum sıkıldım bu durumdan ne yapmam lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stockholm0

Yeni üye
8 Şub 2022
24
1
3
Hocam, Beni yanlış anlamayın fakat Aşk işi boş bir iştir bana göre.
Önce Ekonomik Refahınıza odaklanmalısınız.
Sonra Aşk'ı düşünürsünüz...

Eğer benim gibi düşünmüyorsanız saygı duyarım
bende 1 hafta kadar önce böyle düşünüyordum ama birden bire böyle bi duruma düştüm

Stockholm0

Yeni üye
8 Şub 2022
24
1
3
Caps kapatmanızı rica ediyorum.
Fikirlerimiz uyuşmuyorsa size saygı duyarım
Estağfurullah fikirlerimiz uyuşuyor sadece kafamdan atmak için uğraşıyorum su olayları chatgpt ye yazdım günlük tut iyi gelir yazmış windows için günlük uygulaması var mı bildiğin veya nasıl yüklerim pc ye

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Aşık olmak 18 ay kadar sürüyor. Bilimsel olarak.

Mantıken insan aşık olmamalı. Sevgi ve saygı bağı içerisinde bir evlilik belki olabilir. Tuhaf gelse de araştırma sonuçları ailelerin anlaşmasının evlilikte daha uzun süreli bir sonuç verdiğini ortaya koyuyor.

Ortak özellikleri olan insanlar ise daha hızlı ayrılırlar. Ayrıca erkekler yakınlarındaki kişiye bağlanmaya meyillidir. Kız sizinle oynuyordur sanıyorum. Ha o da 12 saat çalışıyorsa vakti olmuyordur o ayrı.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
3
563
Para Para Para... Herşeyi oluşturan, İnsanın başını dik durmasını sağlayan, Modern Depresyonun İlacı, Saygı gösterilen, Aşık Olunandır.
Bence önce paradan başlamalısın

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
22
966
23
BJK
başka bir kız ara kendine kafana denk.

gelmesse gelmesin bulunmaz hint kumaşı sanki allah allah :)

salla gitsin takma

L4zTurk

Üye
23 Ara 2022
66
41
Altay Dağları
12 saat çalışıyorum dışarda pek sosyal aktivitem olmuyo mecburen iş yerinden bi kızla flörtleşiyoruz 1 haftadır çok ciddiye alıyorum olayları mesela geçen biri dışarı konusmaya cagırmıs gitmiş sonra bana rahatsız oldum diye anlatıyor ** ondan sonra çocukla kousuyorum uzak dur felan ayakları bilirsiniz işte
daha sonra herşey güzel gidiyor dışarda eğlenmeye gidiyoruz samimiyiz ertesi gün her gün çıkışta servise beraber bineriz servisler kalkmadan sohbet ederiz bugün gelmedi mesela bütün modum düştü düşünmemeye çalıştıkça her hareketinde bi mana arıyorum sıkıldım bu durumdan ne yapmam lazım
Hocam bana sorarsan çok takmışsın. Bu sağlıklı değil. Akışına bırak ne olduğuna bak, böyle takarsan senin için daha kötü olur. Dışarıda eğlenmeye gidiyoruz demişsin. Bak ne güzel, kızla samimiyet kurmuşsun demek ki. Şimdi o samimiyetin çok fazla süre aynı kalmaması gerek. Yani çok fazla zaman arkadaşça davranırsan arkadaştan öteye gidemezsin. O samimiyette 1-1.5 ay kadar konuş sonra zaten "Ya ben senden hoşlanıyorum" ayaklarına birşeyler denersin.

Sahte Aşk, Sahte Sevgi, Real Hayattaki Sahte Samimiyet, İnsanların Menfaati İçin Birbirleriyle "Sahte" Gülüşmeleri ve Samimiyeti ile Dolu Tamamen Menfaat (Çıkar, Kazanç) Üzerine Kurulu İle Bir Dünya. . .

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
4 yıl bir ve 8 yıldır sevgiye vakit ayıran biri olarak önce kendini bulman ve sonra seni bulan insana müsade etmeni tavsiye ediyorum.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
Duygular devreye girdiğinde mantık devre dışıdır.
Bence tecrübe edinmek açısından kız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye odaklanabilirsiniz, zira buradan herhangi birinin söyleyebileceği yanlış bir cümle, sizin hali hazırda oluşturduğunuz zemini yıkabilir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.