Zaman göre VPN değiştirme

Novruzz121

Üye
13 Mar 2022
57
11
Merhabalar ben bir vpn düşünüyorumda mesela bir tarayıcıda ola bilir ve ya bir uygulamada amma bilgisiyar için.VPN şöyle ki,ben dokunmadan sürekli değişsin kendisini yani mesela ben bir sitede birşey kasıyorum diyelim VPN otomatik 1 saat ve ya 2saatde olur yarim saatde olur ben dokunmadan kendisini değişsin böyle VPN varmı bilgisiyar için?

Çözüm
Aşağıda OpenVPN Connect istemcisini kullanarak her saatte bir rastgele bir sunucuya bağlanan basit bir Python betiği kodladım,

Python:
import subprocess
import time
import random

CHANGE_SERVER_INTERVAL = 3600

while True:

server_list = ['us.server.com', 'ch.server.com', 'uk.server.com']
    random_server = random.choice(server_list)

command = "openvpn-connect -c 'vpn_config.ovpn' --remote " + random_server
    subprocess.call(command, shell=True)

time.sleep(CHANGE_SERVER_INTERVAL)

Bu kod, Python 3 kullanarak OpenVPN Connect istemcisini başlatır ve rastgele bir sunucuya bağlanır. Ardından belirtilen süre boyunca bekler ve daha sonra işlemi tekrar eder. Server listesini istediğin gibi güncelleyebilir ve değiştirme...

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
Aşağıda OpenVPN Connect istemcisini kullanarak her saatte bir rastgele bir sunucuya bağlanan basit bir Python betiği kodladım,

Python:
import subprocess
import time
import random

while True:

Bu kod, Python 3 kullanarak OpenVPN Connect istemcisini başlatır ve rastgele bir sunucuya bağlanır. Ardından belirtilen süre boyunca bekler ve daha sonra işlemi tekrar eder. Server listesini istediğin gibi güncelleyebilir ve değiştirme aralığını değiştirebilirsin. Fakat bu kodun çalışması için OpenVPN Connect istemcisini bilgisayarına yüklemen ve OpenVPN konfigürasyon dosyasını (.ovpn) belirtilen yolda depolaman gerektiğini unutma.

Çözüm

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

Python:
import subprocess
import time
import random

while True:

Bu kod, Python 3 kullanarak OpenVPN Connect istemcisini başlatır ve rastgele bir sunucuya bağlanır. Ardından belirtilen süre boyunca bekler ve daha sonra işlemi tekrar eder. Server listesini istediğin gibi güncelleyebilir ve değiştirme aralığını değiştirebilirsin. Fakat bu kodun çalışması için OpenVPN Connect istemcisini bilgisayarına yüklemen ve OpenVPN konfigürasyon dosyasını (.ovpn) belirtilen yolda depolaman gerektiğini unutma.
Ben de VPNGate projesinde nasıl yapılacağını anlatacaktım, gerek kalmamış. Ellerine sağlık demeden konudan ayrılmayayım dedim. OpenVPN daha mantıklı çözüm oluyor....

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
Ben de VPNGate projesinde nasıl yapılacağını anlatacaktım, gerek kalmamış. Ellerine sağlık demeden konudan ayrılmayayım dedim. OpenVPN daha mantıklı çözüm oluyor....
Dediğiniz gibi OpenVpn ile daha basit bir çözüm elde edebiliyoruz burada dikkatli olması gereken yer güvenilir serverlar bulmak. Burada sorumluluğu kullanıcıya devrediyorum. Mesajınız için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.