Zararlı Yazılım Soru-Cevap Sayfası #UnequaL

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Bunun çeşitli sebepleri oluyor. Senin internetinin hızı, onun internetinin-onun bilgisayarinin hızı. Bazen loglar gelir ama geç gelir yavasliktan. Bir de antilogger yazilimlari var bunu kullanıyorsa veya antivirusunde bu ozellik mevcutsa log gelmez. Ayrica sanal klavye kullanıyorsa da log gelmez

sadece defender kullanıyo diyelim o zaman gelirmi?

Greenas

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
469
3
28
Yok yok ben yapıyorum çok şükürde en fazla 4/52 göre biliyorum 3 yok ne yapmam gerekir :D

TROJAN65

Üye
26 Haz 2015
160
0
Trojan
S.a kardeş benimde 52 kurban vardı cryptersiz hemde tatile gitmiştim döndğmde bi baktım kurbanlarımın hiçbiri yok no-ip baktım hostum orda gözükmüyor sizce neden oldu böyle 52 kurbanım gitti boşa ya çözümü varmı bunun ???

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Ben Bir Kişinin İP ADRESİNİ SM ile Buluyorum Ama Bilgisayarına Nasıl Sızacağımı Bilmiyorum.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
S.a kardeş benimde 52 kurban vardı cryptersiz hemde tatile gitmiştim döndğmde bi baktım kurbanlarımın hiçbiri yok no-ip baktım hostum orda gözükmüyor sizce neden oldu böyle 52 kurbanım gitti boşa ya çözümü varmı bunun ???

Hostunu no ip silmiş olabilir. Eger hala biri almadiysa almaya çalış ayni hostu. Eger host gittiyse geçmiş olsun

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Keylogger indirme linki varmı ? ( yeri değilise kb )

Yeri dostum. Ne isterseniz sorun burda aklinizda soru isareti kalmasın http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/991143-keylogger-full-cracked-aio-hack-uzmaniz.html buyur bu keylogger adina is görür.
He bana sorarsan ne kullanayim diye http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/880351-rat-all-versiyon-uzmaniz.html ben rat kullanin isterim. Hangi rat dersen spynet veya dark comet.

tolga2179

Üye
28 Eki 2013
180
0

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Essential Tools 'u Da Kullandım Ama Hiçbir Şey Çıkmıyor Ortaya Done Diyor Kalıyor. Saol Yinede.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.