zphisher hata alıyorum

Nonantiy

Moderasyon Tim Lider Yrd.
28 Haz 2020
1,993
1,088
Kayseri
Merhabalar,

muhtemelen local ağ üzerinden açmışsınızdır. Bunu internete açık bir hale getiriseniz sorun çözülür. Farklı cihazlardan denemeniz önemli değil. Nasıl olsa aynı interneti kullanıyorsunuz.

İyi günler dilerim.

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Yukarıda arkadaşların da bahsettiği gibi sizin bağlantiniz local de aynı sizinle aynı ağda olan diğer cihazlarda çalışıyor sadece. Dış ağa açılmaniz gerek. Bunun için zphisherin ngrok seçeneği varmış sanırım. Bunu seçmeniz lazım. Aracı bu konuda anlatıldığı şekilde kullanın sorun çözülmezse de başka araçları kullanmanızı tavsiye ederim. Önerdiğim başka araçlar;

İyi Forumlar..

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Eski bir dostumun hazırladığı kısa bir kesitten bahsetmek isterim.Aşağıdaki gibi yolları izleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

İlk olarak terminalimizi açalım.

jqjIaM.png

Root değilseniz root izni alabilirsiniz.

Şimdi ise Zphisher adlı toolumuzu indirelim.

PVCZfy.png

Komutumuz;

Kod:
git clone GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit !

Toolumuz indi, artık dosyamızın dizinine girip gerekli işlemleri gerçekleştirebiliriz.

gKf83p.png

Komutumuz;

Kod:
cd zphisher
chmod +x zphisher.sh
./zphisher.sh

Ardından enter tuşuna basıp toolumuzu çalıştırabiliriz.

zplRt1.png

Toolumuz başarılı bir şekilde açıldı.

Phising yapmak istediğiniz siteyi seçip numarasını yazabilirsiniz,

Ben örnek olarak facebook'u seçeceğim.

lchmrn.png

Bize 4 tane seçenek sunuyor;

Kod:
[01] Traditional Login Page (Normal giriş ekranı)
[02] Advanced Voting Poll Login Page (Oy Kullanma ekranı)
[03] Fake Security Login Page (Sahte Güvenlik ekranı)
[04] Facebook Messenger Login Page (Messenger giriş ekranı {buglu} )

[01] Traditional Login Page

2mem08.png

[02] Advanced Voting Poll Login Page

GvZFHX.png

[03] Fake Security Login Page

vwbm0Y.png

İstediğimizi seçip devam edelim, ben normal sayfayı kullanacağım.

sQbOW1.png

Kod:
[01] LocalHost
[02] Ngrok.io
[03] Serveo.net
[04] Localhost.run

Bize 4 tane daha seçenek sunuyor, ben en stabil olan ngrok'u seçeceğim.

A3mZWE.png

Biraz beklettikten sonra sitemizi oluşturuyor.

Buradan sonrası kurbana siteyi yedirip şifreyi ele geçirmekte.

WA9Ftv.png

Ben rastgele kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum.

49JD99.png

Ve şifre bize düşüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.