zula bloke yedim ve siyah ekran oyun içi

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
zula bloke yedim ve siyah ekran oyun içi (BAN)

zula türk serveri ve avrupa serverinde son 1 haftadır 10 dan fazla hesabım bloke oldu ve siyah ekran verip arkasından 2 gün içinde bloke atılıyor, sıfırdan format attım windows 7 yine aynı, sıfır hesap açıyorum oyun içi 5 dk geçmeden siyah ekran ve bloke oluyor hesaplarım hile vb kullanmıyorum , sıfır açtığım hesaplarda gidiyor anında, yeni format attım dün gece bu sabah sıfır hesap açtım yine siyah ekran verdi oyun içi arkasından , sabah oyuna girdim avrupa serverinde siyah ekran verdi , tabi o hesapta bloke oldu , leptop kullanıyorum yıllardır zula oynuyorum , neden böyle oluyor anlamadım, hilesiz oynuyorum ve ana hesaplarım bile kapandı para yatırdığım yüksek level olan, türk sunucularına vpn siz ve vpn li denedim yine bloke oluyor hesaplar, ip dns proxy mac adresi değiştirdim, modem fabrika ayarlarına döndürdüm yine aynı , her açtığım hesap bloke oluyor, benim pc de mi sıkıntı var yoksa zula bilerek mi bloke ediyor , steam ve avrupa ve normal zula hesaplarım kapandı

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.