Oyun Zula kayıp telefon numarası değiştirme

Jokerrs

Yeni üye
27 Ocak 2019
40
0
Arkadaşlar benim zula hesabım varda hesabımın üzerine kayıtlı telefonu bi akrabamın telefonuna kayıtlıydı ve o bana haber vermden telefonunu numarasını değiştirmiş ve benim şimdi bu hesaptan başka bi telefon üzerine yapmak istiyorum lütfen sadece zuladan anlayanlar yazsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80
Cevap: Zula telefon

Zuladan anlamiyorum ancak system nedir biliyorum.

Bahsi gecen sitenin mail adresine.
Şahsin kimlik fotosu artik tc kapar kapamazsin e devletten o numaranin sicilini alip gondereceksin. Hepsi bu kadar

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
yanlış hatırlamıyorsam olayın aynısı benim arkadaşımda da olmuştu 2 kişi kullanıyordu birisi bıraktı telefonda onun üstüne kayıtlıydı değiştirmiş ve eski numarayıda birisi almıştı hiç unutmam adamı arayıp olayı anlatmayı çalıştığı günü normal olarak adam da dolandırıcı zannediyor tabi bizimkide ona uğraşıyor kısacası zula daha öyle bi' seçenek getirmediğini biliyorum

MacDarK

Üye
15 Mar 2017
107
0
Desteğe telefonun kapandığını yaz. Ama hesap en baştan beri senin değilse zor değişirsin. Çünkü hesabın ilk mail adresini, nick ini falan soruyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.