%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

andn

Yeni üye
16 Eyl 2012
1
0
Çok teşekkürler yazı için. inanılmaz faydalı oldu bizler için.
bu arada comodo hakkında sorum var ben yükledim bugün ve chrome'dan link girdiğimde çok yavaş açmaya başladı bilgisayarı inanılmaz kastı.

ne yapmam lazım? kaldırmakta istemiyorum comodo firewall'ı.

birde yüklerken beraberinde comodo geekbudy gibi birşey geldi. onu kaldırsam mı ki ne işe yarıyor?

şimdiden teşekkürler yardımlarınızı acil bekliyorum.

lHacKl

Yeni üye
15 Eyl 2012
5
0
[ı]arkadaşlar bu gün kullanmaya başladım ende gerçekten güzel 4/4 lük olmuş fakat comodo arada bir oyuna felan girerken kabul etme pinkleri geliyor o biraz kötü yoksa süper... [/ı]

SpeddyGonzalez41

Yeni üye
16 Eyl 2012
38
0
Faydalı fakat kardeşim bilgisayarcılar antivirüs programlarını eset avast öneriyor sendekiler farklı farklı paylaşım için saol iyi forumlar...

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
Ellerıne salık bu programları bende kullanıyorum en agırları 30 mb mı nedır :D hıcbırı kasmaz ustelık super programlar esetten vırus gecer bunlardan gecmez :D

lHacKl

Yeni üye
15 Eyl 2012
5
0
Ya Herşey Güzelde Avira Free Yerine Önerebileceğiniz Hiç AntiVirüs Programı var mı ?

Y4S4KS1Z

Yeni üye
15 Eyl 2012
17
0
Kardeş Çok Saol Fakat 1 Yeri Yanlış Buldum Eseti Gördüğünüz Yerden Kaçın Demişşin Ben 3 Yıldır Eset Nod 32 Kullanıyorum Bilgisayar 1 Kere Olsun Format Görmedi

SanaLKahyA

Yeni üye
7 Ağu 2011
27
0
Eline Sağlık Kardeş.. Seninde Dediğin Gibi Kale Oldu Ben Bile Giremiyom:D

Son düzenleme:

ShadowHack

Yeni üye
21 Eyl 2012
6
0
Bütün hepsinde haklısın ama ben Ccleaner yerine Advanced System Care'yi öneririm Çok Teşekkür ederim .:)

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Peki microsoft security essentials hakkında ne düşünüyorsun ? windows kendisi ücretsiz olarak veriyor. ben kullanıyorum arada virüs de buluyor :D

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
güzel olmuş ama benim tercihim sadece nod 32 den yana tek gecerim artı ödül almış bi program seriali buldunmu senden kralı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.