%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mnyuksel

Yeni üye
15 Eyl 2008
4
0
Teşekkürler

Anlatım için çok teşekkürler..
Bende son 3 yıldır eset kullanıyorum bu güne kadar hiçbir tehditle karşılaşmadım..Esed'ait yorumunu abartılı buldum...
Teşekkürler

Ssc06

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
362
0
Ankara
Eyw Dostum Bilgi için

Teşekkürler Tekrar... Arkadaslar Özellikle Anti Virüs Yanında + Bir Firewall Bulundurmanızda Fayda VAr. Şuara Çok yaygın olan Virüsler & casus Yazılımlar için Bende Arkadasımız Dediği : Comodo Firewall
Öneriyorum. Melih Abdulhayoğlu Tarafından Geliştiriler Yani Türk Yapımı & Dünyaca Ünlü Firewalldır...Pc Kasmaz& Temiz Çalışır.

tshtsh

Yeni üye
1 Eki 2009
7
0
Teşekkürler.. Ancak Zemana Win 8 uyumlu değil. Bunun yerine önerebileceğiniz bir şey varmı?

Tamam Hallettim

Son düzenleme:

Paul5142

Yeni üye
6 Ocak 2013
9
0
Öncelikle Selamun Aleyküm ustam şu Avira Personel Antivirüs linkini yenilermisin link kırılmışta.

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
Bilgileriniz için teşekkürler çoğuna katılıyorum bende aynı yöntemleri kullanmaktayım lakin katılamdığım noktaları belirtmek isterim.

1) Eset endpoint kullanıyoruz üni olarak ve gerçekten şuanki bir çok proğramdan daha iyi durumda, zaten güncel tutmak gerekiyor.
2)Combofix programınıda öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.