%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magicoder

Yeni üye
19 Ağu 2007
25
0
konu için teşekkürler Ayrıca Microsoft security essential ücretsiz indirilebilir faydalı ve kendini unutturan cinsten bir antivirüs :)

drdwlk

Yeni üye
30 Kas 2011
41
0
pc güvenliği

hocam anlatım çok güzel süper bişey ama ben internet download manager kullanıyorum ve bu program wupload.com dan indirme yapamıyor, bu yüzden verdiğin son 3 programı indiremedim buna bi çare bulabilirmisn?

drdwlk

Yeni üye
30 Kas 2011
41
0
bilgisayar güvenliği

sitede varmış çaresi yeni gördüm yinede teşekkürler paylaşım için :)

BoRYa

Yeni üye
30 Kas 2011
2
0
Hiçbir şekilde pc kasmasına yol açmıyor gayet normal düzeyde çalışıyor.Emeğine sağlık , Teşekkürler ..

KomiserBEY

Yeni üye
1 Ara 2011
4
0
evillord çok guzel bir konu bugun uye oldum onceden seni takip ediyordum gerçekten bilgisayar kale gibi oldu hepsi birbirinin açıgını kapatıyor 1 tane virüs sızdırmıyor evillord bu arada çok başarılısın başarılarının devamını dilerim

28 Ağu 2011
56
0
avira 2012 çıktı bir şey yapmadan önce sana danışayım dedim napalım 2012 indirelim mi sende premium'u var mı?bu artık update istiyor.

Tahir Atik

Yeni üye
30 Kas 2011
18
0
Benim bildiğim kadarıyla bilgisayarda 1 den fazla virüs programı olunca birbirlerini virüs olara görüyorlar ve birbirlerini siliyorlar. Böyle bir şey varmı

28 Ağu 2011
56
0
Benim bildiğim kadarıyla bilgisayarda 1 den fazla virüs programı olunca birbirlerini virüs olara görüyorlar ve birbirlerini siliyorlar. Böyle bir şey varmı

evet bazen o sorun olabiliyor(-bazen-)
ama bunların hepsi antivirüs değil sadece avira antivirüs.
zemana : antilogger
comodo : güvenlik duvarı
malwarebytes : malware için
avira da antivirüs
yani birbirlerini engellemiyorlar.

romantikerkek27

Yeni üye
18 Şub 2008
3
0
Browser olarak opera yada firefox demişsin firefox kullanmasını bilen için iyidir fakat acemi düzey kullanıcılar için comodo dragon'u öneririm comodo dns ile birlikte kullanılırsa webden gelecek çogu zararlının önüne geçilmiş olur ayrıca firefox'ta kayıtlı şifreler için ana parola kullanmalarını şiddetle tavsiye ederim bu şekilde olduğu taktirde stealer saldırısının önüne geçilebilir...

mmnylmz

Yeni üye
16 Tem 2010
2
0
zemane yi yükleyince güncelleme alıyor güncellemeden sonra pc kafayı yiyor haberiniz ola. güncellemden sonra yeniden başlat diyorum asla yeniden başlamıyor. xp açılıyor hoşgeldiniz yazısı göründüğü an tekrar reset atıyo pc kendi kendine. sistem geri yükleme ile ancak kurtulabiliyorsunuz ondada daha önce yüklü olan nod32 bu yüklemeler ile silinmişti sistem geri yükleme ile dosya görünüyor nod32 hala anti virüs olarak başlıyor ama ana bilmem nede hata veriyo öle mal gibi kalıyo hiç bir türlü kaldırılmıyorda. nod32 şuan pc de olmamasına rağmen 3-5 dosyası var diye pc açıldığında hala açılmaya çalışıyor. zemana hariç gerisi yükleyebilirsiniz

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
zemane yi yükleyince güncelleme alıyor güncellemeden sonra pc kafayı yiyor haberiniz ola. güncellemden sonra yeniden başlat diyorum asla yeniden başlamıyor. xp açılıyor hoşgeldiniz yazısı göründüğü an tekrar reset atıyo pc kendi kendine. sistem geri yükleme ile ancak kurtulabiliyorsunuz ondada daha önce yüklü olan nod32 bu yüklemeler ile silinmişti sistem geri yükleme ile dosya görünüyor nod32 hala anti virüs olarak başlıyor ama ana bilmem nede hata veriyo öle mal gibi kalıyo hiç bir türlü kaldırılmıyorda. nod32 şuan pc de olmamasına rağmen 3-5 dosyası var diye pc açıldığında hala açılmaya çalışıyor. zemana hariç gerisi yükleyebilirsiniz

bu dediğini bende yaşadım o yüzden zemanayı kurun fakat güncelleme yapmayın zemanadan kaynaklanan bir durum en kısa sürede düzelteceklerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.